SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE Carbo do Kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 439
Mam 500gr kreatyny Trecka i chciałbym dokupić sobie Carbo lecz nie wiem w jakiej ilości? Myśle że coś 6000gr wystarczy bo z tego co się doczytałem to 1gr na kg masy ciała trzeba zazywać,to by mi wychodziło jakieś 86 gr. Mam pytanko jeszcze odnośnie Zma -czy warto dokupywać do kreatyny i carbo ?? .I jeśli tak to jak mam brać Kreatyne z carbo i kreatyne+carbo+zma. Staż treningowy tu chyba nie gra roli, załóżmy że diete mam ,waże ok. 86 kg i mam 22 lata.Za odpowiedz dziękuje.

Soldier_M

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470091
Carbo - ok

ZMA - warto na lepszą regeneracje 2-3 kap na noc

Kratyna - rano na czczo 5g z carbo po treningu 5g z carbo

Jak masz jeszcze kase to dorzuć tauryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35409
warto zma i carbo

treningowe
5g kretatyny rano na czczo
5 po trningu + 40g carbo
zma na noc 3caps

nietreningowe
kreatyna rano na czczo 5g
zma na noc 2caps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
carbo głównie po treningu razem z kreatyną

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
j.w. proponuje jeszcze tauryne do każdej porcji kretki

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Warto i nie warto
Warto bo masz MNIEJ więcej to co napisane na opakowaniu, a nie warto bo za te pieniądze możesz sobie usgładać własne ZMA, w kótrym wiesz ile jest jonów magnezu jaki to rodzaj magnezu czy chelaty czy wodoroaspargininay magnezu itd to raz, generalnie nalezy pamiętać o uzupełnianiu magnezu i cynku bo to wazne pierwiastki, magez między innymi spełnia dużą rolę w rozkurczy gdzie działa tak zwana pompa magnezowo-wapniowa.

Carbo hmm ja mam to 6kg i jem je prawie przez 1,5 roku , ale dobry zakup zrobiłem Olimp - cytrynka, najlepsze Carbo jakie jadłem obok Bx

Po treningu warto dodać carbo nie dla lepszego wchłaniania kreatyny, a uzupełnienia strat glikogenu, bo po treningu i tak jest tak zwany turgor kom. tauryne warto , możesz brać również kreatyne przed treningiem wiele juz było o tym kiedy lepiej ... i genralnie wyszło ze mono niby po ... ale kwasowość jaka jest po treningu w bardzo łatwy sposób zamienia kreatyna w kreatynine a ta jest usówana jako zbędny metabolit z organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
załóżmy że diete mam

pamiętaj, że ona jest podstawą!

carbo dokup, proponuje pudło 6 kilowe - na dłużej wystarczy i wyjdzie ekonomicznie

zma - polecam zrobić samemu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna na noc

Następny temat

Jakie efekty?trec?

WHEY premium