SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Otwarte Wrocławskie Wyciskanie Wielokrotne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
II Otwarte Wrocławskie Wyciskanie Wielokrotne
Ciężar sztangi dla kobiet 30kg, dla mężczyzn 60kg




Termin : 26 maj (sobota) 2012 godz 12 00


Miejsce :

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny Szkoły Podstawowej nr 91 we Wrocławiu, przy ul. Sempołowskiej 54 (pętla tramwajowa Biskupin)



Organizator :

WROCŁAWSKA GRUPA WYCISKANIA WIELOKROTNEGO
SZKOŁA PODSTAWOWO NR.91 we WROCŁAWIU



Program :

- do godziny 12 00 przyjmowanie zgłoszeń

- godz 12 10 prezentacja zawodników i losowanie


Kolejności startu :

- godz 12 20 start pierwszego zawodnika

• w trakcie trwania imprezy odbędą się również zawody dla dzieci rocznik 1999 i młodsi w uginaniu ramion leżąc w podporze przodem "POMPY 91"



Ubiór startujących :

- obowiązuje strój sportowy odsłaniający staw łokciowy


Kategorie :

Prawo startu mają tylko osoby pełnoletnie

• Kobiety startują bez podziałów na kategorie wiekowe

• Mężczyźni startują w trzech kategoriach wiekowych :

- 18 - 25lat

- 26 - 45 lat

- 46lat i więcej

(O kategorii wiekowej decyduje data urodzenia w dniu zawodów stwierdzona na podstawie dokumentu.)



Sposób wykonania :

Szerokość chwytu sztangi - dowolna. Wyciskamy sztangę w pozycji leżąc tyłem na ławce poziomej z uniesionymi i ugietymi w kolanach nogami. Sygnał sędziego opuszczamy sztangę do zetknięcia z klatką piersiową i wyciskamy do pełnego zaakcentowanego wyprostu rąk w stawach łokciowych. (akcent - zatrzymanie sztangi w końcowej fazie ruchu)


1) Przerwanie próby przez sędziego następuje gdy:
• zawodnik zatrzyma sztangę na klatce piersiowej
• nastąpi kontakt jednej stopy lub obu stóp z podłożem lub ławeczką
2) Niezaliczenie ruchy przez sędziego następuje gdy:
• sztanga nie dotknie klatki piersiowej
• nie nastąpi pełny wyprost w stawach łokciowych
• zabraknie akcentu w końcowej fazie ruchu (zawodnik opuści sztangę przed zaliczeniem ruchu przez sędziego)





Wyłonienie zwycięzców :

wygrywa zawodnik który wykona największą ilość powtórzeń ze sztangą o ciężarze dla kobiet 30kg a mężczyzn 60kg. W przypadku tej samej liczby powtórzeń wygrywa lżejszy zawodnik.



Nagrody : Wartość wygranej to 1000zł



Kobiety - wartość nagród

I m 500zł + Puchar, dyplom
II m 300zł + Puchar, dyplom
III m 150zł + Puchar, dyplom

Mężczyźni - wartość nagród

18 - 25 lat
I m 500zł + Puchar, dyplom
II m 300zł + Puchar, dyplom
III m 150zł + Puchar, dyplom

26 - 45 lat
I m 500zł + Puchar, dyplom
II m 300zł + Puchar, dyplom
III m 150zł + Puchar, dyplom

46 lat i więcej
I m 500zł + Puchar, dyplom
II m 300zł + Puchar, dyplom
III m 150zł + Puchar, dyplom




Dodatkowo nagroda o wartości 500zł za największą ilość powtórzeń uzyskaną na zawodach.




Sponsor :

Sklep Perfect Body Center
Wolverine sp. z o.o. - Odżywki, Suplementy Diety, Akcesoria do Sportów Walk, Bielizna Termoaktywna

ul. Olszewskiego 40
51 - 646 Wrocław
tel. 604 660 998
www.wolverine24.pl




Kontakt:


tel: 695 492 349
888 177 999

e-mail: [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Witam

Masti jak możesz i jest taka mozliwosc to prosze zmien nazwe w kalendarzu na "II Otwarte Wrocławskie Wyciskanie Wielokrotne"
/ pomylilem sie wczoraj /

z gory dziekuje i pozdrawiam
Michał Bojanowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
super ze jakies zawody fajnie ze wiadomo duzo wczesniej, mam take pytanko dlaczego w regulaminie są te nogi w górze? a nie normalnie jak w wyciskaniu zaparte na podłodze niby nic a jednak innaczej dla mnie to spora róznica to wyciskanie nie kosztuje mnie tyle siły co trzymanie nóg w górze nam dosyc duze nogi uda ok 70cm startowałem na poprzednich zawodach i utrzymanie nóg w górze sprawiło mi o wiele wiecej trudu niz same wyciskanie tak czy tak fajnie ze sa organizowane takie zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
ok,zrobione...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Masti Wielkie Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
powie mi ktos kto ustala ten regulamin i czemu maja słózyc nogi w górze? rozmawiałem o tym z wieloma trójboistami i wyciskaczami któzy siedza juz w sportach silowych dłuzej niz ja ponad 17 lat i nikt tego nie umie wyjasnic ani tez nikt tego zabardzo nie rozumie i czemu to ma słuzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
niezłe nagrody zapewniliscie na te zawody.....
jest o co walczyc,jak ktos podchodzi bardziej ekonomicznie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
nagrody atrakcyjne tak ze warto sie wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
tak przegladłem zawody w wyciskaniu wielokrotnym w Rosji czy tez Czechach w Polsce i prócz Wrocławia I Kotliny Kłodzkiej wszedzie wyciskanie przebiega z nogami zapartymi w podłoge a nie ugietymi w górze jako0s nikt nie chce mi odpowiedziec dlaczego tak jest i czemu ma to słózyc no szkoda bo ciekawi mnie to bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
zebys nie oszukiwal- to raczej proste

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Witam



Pozycja bezpieczna dla kręgosłupa w jakiej rozgrywamy boje w „Wyciskaniu Wielokrotnym” we Wrocławiu została określona 6 lat temu na potrzeby „Wyciskania Wielokrotnego OPEN

- jest sporo osób z dolegliwościami kręgosłupa , w tej pozycji problem znika , a takie osoby biorą udział w naszych imprezach

- pozycja ta ułatwia też sędziowanie , odpada problem odrywania pośladków , odpada problem z komisją sędziowską / wystarczy jeden /


pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na poprawę siły i szybką regeneracje

Następny temat

Międzynarodowe Mistrzostwa Czech WUAP w Wyciskaniu Sztangi.

WHEY premium