SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Mistrzostwa Polski Kettlebell Lifting - 21 .03.2020 Warszawa

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1895 Napisanych postów 16950 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 267040
Edmondson
W Z O R EK
Edmondson zrobił mi dywersję w temacie....
Mam ten kalendarz u siebie zapisany , i chciałem po kolei zakładać tematy......

Najmocniej przepraszam , wyszło tak nie chcący :)

Po prostu staram się promować ten sport i cieszę się że piszę się na tym formu o tych imprezach

Nic się nie stało

Też staram się promować kettlebell ...
Mój kolega Artek Rejekz którym startowaliśmy razem będąc w kadrze PZKFiTS , bardzo mocno działa w tej dyscyplinie... To własnie on pokazuje nieraz że treningi z odważnikami mogą być przydatne w bench press.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1895 Napisanych postów 16950 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 267040
Ze strony organizatora

Konkurencje KETTLEBELLS dla DZIECI
Drodzy,
możliwe, że część z Was nie zauważyła, że w tegorocznych MP i Mistrzostwach Pierwszego Kroku udział wziąć mogą dzieci i młodzież! Jeśli macie w domu młodego pasjonata kettlebells - zgłoście go (/ją) na zawody!

Nie ma nic bardziej motywującego do dalszej konsekwentnej pracy niż poczucie atmosfery współzawodnictwa

Kategorie i wagi odważników znajdziecie w regulaminie, ale małą ściągę publikujemy także w komentarzach!

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-01-21 12:02:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Kategorie

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-01-21 12:04:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody w przysiadzie, wyciskaniu sztangi oraz w martwym ciągu - 24.02.2020 Pleszew

Fruzelina