SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Puchar DOLNEGO ŚLĄSKA SPARTAN CUP -Wrocław 16.11.2019

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Cześć
Jak sądzicie ile wg Was powtórzeń 75kg jest dobrym wynikiem? Przy wadze 85-90kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Bo nie wiem czy zaprzątać sobie głowę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Trond
Bo nie wiem czy zaprzątać sobie głowę?


Co to za podejście ?
Jedziesz , walczysz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
A Ty Wzorek z tego co czytam to ciągłe masz jakąś wymówkę aby nie wyciskać wielokrotnie. Kiedy ostatnio byłeś na zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Trond
A Ty Wzorek z tego co czytam to ciągłe masz jakąś wymówkę aby nie wyciskać wielokrotnie. Kiedy ostatnio byłeś na zawodach?


W czerwcu na ME WUAP .... pobiłem dwukrotnie Rekord Świata
Niestety WL nie idzie w parze z WW ...w dodatku WW nigdy mnie nie kręciło , jeśli kiedyś wystartuję to z ciekawości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
I może powiesz, że nie porównujesz swoich wyników do konkurencji?
Oczywiście gratulacje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Trond
I może powiesz, że nie porównujesz swoich wyników do konkurencji?
Oczywiście gratulacje!!!


Do konkurencji nie porównuję.....patrzę na tabele rekordów i obieram cel
Uwierz mi że na miejscu po ważeniu są czasami takie roszady , że ciężko to ogarnąć...

A jeśli zależy Ci na odpowiedzi odnośnie WW w Twojej wadze , to myślę że fachowcy od WW niedługo się odezwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Na Mistrzostwach Świata na Ukrainie padł wynik ( współczynnik )- 70 588 uzyskany przez zawodnika ważącego bodajże 82 kg oczywiście według reguł" ruskiego żima ". Mój ostatnio uzyskany wynik to 53 198 przy wadze 86 kg według reguł MP.Trudno mówić u nas w Polsce o dobrym czy złym wyniku co prawda odbyły się dawno temu w Kłodzku zmagania z tym obciążeniem ale były to czasy kiedy startowaliśmy jeszcze bez ograniczeń czasowych.
Robimy ten ciężar sondażowo jak będzie zainteresowanie 75kg i współczynnikiem będzie kontynuacja.Tak jak już pisałem obciążenie jest ciekawe wymaga i wytrzymałości i siły. Czego więcej to się okaże jak powalczą ze sobą Ci od 100kg i 50kg. Na dzień dzisiejszy to było by gdybanie.Kto chce to sprawdzić to ma szanse 16 listopada.
Kobiety z tego co się orientuję to się przygotowują do 35kg i myślę że wyniki będą dużo lepsze niż te które padły na MŚ na Ukrainie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Trond
Czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje ?

Według mnie , jest tak jak napisałem na samym początku...,, trzeba przyjechać i powalczyć,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 274 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4075
Ok. Dziękuję, jest przynajmniej jakiś punkt odniesienia. Może zrobię sobie wycieczkę do Wrocka, przynajmniej miła atmosfera. Co prawda tyle co Tadek nie zrobię ale jeszcze trochę czasu jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Burmistrza Bartoszyc w WL - 14.09.2019 BARTOSZYCE

Następny temat

Urodziny Naszego Moderatora Wzorka

WHEY premium