SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC - WROCŁAW - 08. 10 2016r

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 38962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
Dobrze to ja wieczorem dodam parę fotek statuetek za open z tej imprezy i dyplomów dla twojego przypomnienia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
nie musisz dodawac bo ja mam dyplomy i puchary z tej imprezy.... ale na dyplomach i pucharach mozna napisac wszystko a komunikat mówił swoje, zreszta strona internetowa również. Prawda jest tez że statrowali tam przedstawiciele wielu formacji mundurowych i mozna było uznac te zawody jako NIEOFICJALNE MISTRZOSTWA POLSKI....... natomist PIERWSZE OFICJALNE MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH tak jak napisałes robiliśmy razem w CSWIiCh w roku 2014.

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
To uważasz że ja coś sobie na dyplomie dopisałem lub statuetkę? To musiał bym też na twoim??? Dodam bo twierdzisz że nie jestem wielokrotnym Mistrzem Polski,a ja ci tylko Tobie to udowodnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
To te zawody w Dzierżoniowie też uznasz za Nieoficjalnie Mistrzostwa Polski a we Wrocławiu za Oficjalne Mistrzostwa Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
nie twierdze że coa sobie dopisałeś a tylko że dyplomu sa wypisane za inne zawody niz w komunikacie .... a mi nic nie musisz udowadniać bo mnie to nie obchodzi

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
No to ja zawodnik Andrzej Kocyła tak jak piszesz mam dyplom i statuetki za wygrane Mistrzostwa Polski służb mundurowych czy tak czy znowu coś wymyślisz innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
Mistrzostwa Polski MSWiA (służb mundurowych) 2005 r Szczytno I miejsce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
Mistrzostwa Polski służb mundurowych oczywiście Szczytno nagroda dla najlepszego zawodnika

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
dwa Dyplomy z Mistrzostw Polski służb mundurowych dla Andrzeja Kocyły które się odbyły w Szczytnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 800
to tak dla przypomnienia dla Kocur Artur Kiczuk odnośnie moich osiągnięć ,jestem XII -krotnym Mistrzem Polski służb mundurowych jeżeli potrzebujesz więcej dyplomów to nie ma problemu udostępnie to na SFD.PL , bardzo dobrze że Dzierżoniów organizuję te zawody w tym roku i mam nadzieję że w następnych latach też będzie organizować ( w szczytnym imieniu - naszego kolegi który był sportowcem w sportach siłowych) ,mają do tego pełne prawo . Oczywiście że będę na tych zawodach i wiem że będzie sporo dobrych zawodników ze służb mundurowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych WL oraz Mistrzostwa Dzierżoniowa WL

Następny temat

Otwarte Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Trójboju Siłowym w Bogatyni - 19.03.2016r.

WHEY premium