SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IIFYM — If It Fits Your Macros

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coraz więcej szumu robia w okół tego sposobu żywienia się a szczególnie "naturalni"

co sądzicie o tego typu żywienia ? próbował ktoś na bombie jedząc frytki z majonezem zamiast ryżu z olejem lnianym itp rzeczy byle tylko się zgadzało BWT i kcal ?

CLEAN FOOD vs DIRTY FOOD

trochę się z tym zgadzam bo kcal to kcal ale bez przesady. Za nie długo będą pic browar po treningu zamiast carbo...

a co ze zdrowiem i profilaktyką na takiej diecie i saa?

mogę się już pokusić, że można zrobić sobie cheat oparty na zgadzającej się ilośći BWT z "brudnego" żarcia ale nie k***a cheat diet

co sądzicie ? IIFYM na bombie hmm dieta popularyzowany w większości przez "naturali"



Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-02-02 15:57:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Z grubsza się z tym zgadzam.
Na redukcji sprawdziło się w 100%. Jak leciałem high carb, często leciały lody, czekolada, chipsy a waga leciała ładnie w dół. Ale w końcu deficyt był na minusie, więc nie było innej opcji.

Teraz na masie węgle idą ze źródeł na jakie mam aktualnie ochotę, płatki z mlekiem typu cheeriosy, chocapici, jako tłuszcze śmietana, majonez, sery żółe, kiełasy.
Tylko tutaj doszła zasada nie łączenia ww z fatem. Jak idzie posiłek z węglami to fatu max 10g. Jak posiłek z fatem to węgli max 10-15g.

Póki co sprawdza się, forma idzie do przodu, nie podlewa w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2196
Ja tam nawet jeżeli trzymam się jednakowego bilansu kalorycznego, to po śmieciowej sesji żywieniowej (powiedzmy, że przez całą niedzielę jem co popadnie, ale kalorie się zgadzają) jestem opuchnięty i ciągnę wodę. Choćbym wp******ił tonę piersi z ryżem brązowym - nie doświadczam takiej retencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Ja stosuję coś w tym stylu, tylko dwa ograniczenia mam:
1) staram się nie łączyć sporych ilości węgli i tłuszczy w jednym posiłku
2) unikam fruktozy
O wiele lepsze jest to dla mojej psychiki. Co do efektów nie mam żadnych zastrzeżeń, tylko że ja nie startuję, więc nie popadam w paranoje z sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
jednym bedzie leżeć innym nie,znam osoby których potrafi twaróg podlewać a inni czekoladą uzupełniają ww i tłuszcze i jest ok
Wiadomo w większości chodzi o bilans ale nie ma co popadac z jednej skrajności w druga

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Z tego co widziałem to większość ludzi propagujących taką diete ma już długi staż za sobą i wielu początkujących skuszonych na taki sposób żywienia nie bierze pod uwagę, że jak ktoś trenuje kawał czasu i ma sporo masy mięśniowej to przepali wszystko, nawet śmieci. Dużo też zależy od genetyki, bo chyba każdy z nas widział gościa które wcina non stop słodycze i śmieci a ma kratę na brzuchu. Na SAA i dodatkach organizm jeszcze lepiej przerobi takie żarcie, ale moim zdaniem to marnowanie potencjału dopingu. Jedyne zastosowanie takiej diety sprawdza się na masie jak już coraz ciężej zwiększać kalorie, ale trzeba już być sporym zwierzakiem, żeby doszło do takiej sytuacji

Zmieniony przez - El zet w dniu 2014-02-02 16:27:26

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2196
Ale ludzie, którzy to propagują, to w większości oszuści utrzymujący, że trenują bez dopingu - M. Ogus, Chris Lavado, czy polskie pajace z Warszawskiego Koksa. Ci goście stosują sterydy oraz termogeniki etc., co każdy znający się na rzeczy szybko wychwyci. Jak się redukuje w oparciu o cały stack dopingujący, to wygląda to zupełnie inaczej.

Zmieniony przez - wielki_inkwizytor w dniu 2014-02-02 16:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
t-3 i z głowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Pomijając już sprawę dopingu, organizm człowieka który regularnie trenuje od wielu lat zupełnie inaczej wykorzystuje makroskładniki nawet te śmieciowe niż organizm kogoś kto dopiero zaczyna przygodę ze sportem.

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
na takim systemie odżywiania spokojnie można zrobić dobrą formę ale na plażę nie na zawody bo to dwie inne bajkiale na masie spokojnie można sobie na takie coś pozwolić przynajmniej kilka razy w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Ja wychodze z założenia, że jeśli wygladasz dobrze na śmieciach to bez śmieci będziesz wyglądał jeszcze lepiej

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl tesc/wino

Następny temat

Meta czy dmz

WHEY premium