SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg Daszek17

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4184
Na drugim treningu było tak :
Rwanie siłowe 50 x 3 6 seri 2 ostatnie na 60 x3
Podrzut utrudniony 90 1+2+1/ 2 serie 100 1+2+1 110 1+1+1 115 1+1+1
Wycisko-podrzut 4 serie 90 x3 i ostatnia na 95 x3 chyba mój nowy rekord
Nie dawno wróciłem z 3 treningu na którym robiłem podciąganie na drążku i tricep i jeszcze klatke skosy na hantlach i płaska




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
To też w ramach treningu ciężarowców?

To się dopakowałeś kulturystycznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4184
3 Trening robiłem inwidualnie sam z siebie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Daszek17
3 Trening robiłem inwidualnie sam z siebie ;)


Ciągłe mu mało

Trzy słowa a a jak wiele znaczą dla trenera ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Mikołaj -co tam się dzieje na obozie- jesteśmy ciekawi,,jak wyglądały kolejne treningi i tak ogólnie co tam się jeszcze dzieje,jakie macie menu itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4184
To od początku trenujemy systemem 2 1 w pon 2 we wtorek 3 i tak dalej. Oczywiście suplementacja przed jak i po treningu do tego jeszcze dodaje.W wtorki czwartki i soboty odnowa biologiczna. A menu wygląda tak że mamy szwedzki stół dania na ciepło a na obiady zawsze jakieś napoje i desery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Daszek większość młodych sportowców je za mało względem wydatków energetycznych ( zarówno na potrzeby sportu jak i na potrzeby życiowe ), a Ty nic nie piszesz o tym jak jesz. podejrzewam że należysz tez do tych którzy za mało jedzą

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4184
Jestem na obozie prawie tydzień i niektórzy są wręcz zdziwieni ile jem i nie powiedział bym , że mało :).Na śniadanie jem zazwyczaj 4-6 grzanek i jajecznice z około 6 jaj co drugi dzień żeby nie było że codziennie to samo.Obiad praktycznie codziennie ryż kasza i kurczak albo schab a do tego jeszcze jakaś surówka bądź jeszcze deser. Napoje np soki jabłkowe .Kolacja też zazwyczaj dania na ciepło np ostatnio lazania była. Stwierdzę tyle że moja micha jest standardowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
piszesz o 3 posiłkach....... trudno jeść w zdrowym jedzeniu spora ilość kalorii tyko w 3 posiłkach ( chyba ze zabierasz np ze śniadania i obiadu jedzenie ie na później )
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Kulturyści pod względem diety są o wiele dalej niż ciężarowcy.


Szczególnie,że Mikołaj też musi chyba pilnowac danej kategorii wagowej i powoli nabierać masy mieśniowej,by wyniki za tym nadążały.

Ogólnie-kulturyści na masie jedzą naprawdę dużo i to w 6 posiłkach (niektórzy i w 8 ,do tego w nocy dojadają :) ),takim młodym chłopakom też chyba by taka dobra odpowiednio skomponowana dieta masowa nie zaszkodziła. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg Tibesa

Następny temat

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg MvF16

WHEY premium