SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg Szczypior.trenuje

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 581 Wiek 327 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
Podaje dane:
wagę: ok 107.9
obwód pasa: ok 97
chociaż dokładnie podam jeszcze w poniedziałek ,na wstępie testu poddaje się samokrytyce i przepraszam Pana kuriera, zawartość paczki jednak jest ok. Czekam na wytyczne co i jak bo jednak ciut inne suple.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 581 Wiek 327 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 344 Napisanych postów 3020 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244950
Waga 107,9 kg ? Szczypior co się z tobą stało przez ten rok 2018 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
30 kilo w tą czy tamtą... co za różnica :p coś tam więcej opiszę jak się zmobilizuje ale tak na szybko kolano :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 2580 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1214469
hmmm... to chyba muszę też kolano uszkodzić. No chyba, że te -30kg to przez to, że Ci nogę amputowali
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzisiaj się dokładnie pomierzylem. Waga 107.9 biceps 44.5 , udo 70 , pas 95, klatka 127. Nie czy dobrze to zrobiłem ale zawsze rowie w ten sam sposób więc ew.zmiany będą widoczne . Co do suplementów to rano biorę Wit d3 2000jed . i NAC 250mg dalej w dt przed treningiem porcje IronPump +ew. odrobina energetyką a w NT kreatyna ok 1,5g beta alanina ok 1-1.5g ashwaganda 6mg witanolidów. Podczas testu zamiast iron Pumpa i kreatyny będę stosował Anabolic Dream w dawce 4-5g a po treningu Iron Recovery. Pewnie potrzebna będzie mi jeszcze kofeina na razie z kawy a w trakcie może kupię tabletki w symbolicznej dawce np 200mg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Diet jako tako nie mam chociaż oczywiście by pomogła ale jakby nie ćwicząc sylwetkowo ,dowolność jest trochę większa, wynika to z kilku przyczyn mi. duża zmienność dostępności posiłków, lubię jeść co mi smakuje i na co mam ochotę a nie wiem jak to będzie jutro jednak kaloryczne kraże nieco poniżej 0. Będę w miarę możliwości pisał co jadłem i wprowadzał na bieżąco zmiany. Trening skupiony pod wyniki siłowe o umiarkowanej intensywności i objętości ,niestety mam dość poważne problemy mi. z kolanem co spowodowało niemożliwość wykonywania pewnych ćwiczeń . Powoli staram się wprowadzać siady (bardzo ciężko idzie pomijajac nawet ograniczenia zdrowotne ,miałem ostatnio problem zrobić fronty z 70kg) no ale progresuje więc jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
b

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIE HARD vol1 ruski czołg vs fanss

;