SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS SPAM 2015 Jedzieeeeemyyyyy :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
nie marze o niczym innym, serio serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Zdróweczka!!!! Wrócisz do treningów z podwójnym gazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
Panowie, jak na przeciwbolowych znam sie jak malo kto to antybiotyk mam 1x w zyciu. i pytanie, moge normalnie isc na nim na silke? czy sa jakies przeciwskazania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
lepiej moim zdaniem odpuścić... antybiotyk pokiereszuje lekko układ immunologiczny. do antybiotyków powinno się brać osłonki bo różnie organizmy na nie reagują... i najlepiej w tym czasie zrobić max odpoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1012
ulfbjorn
lepiej moim zdaniem odpuścić... antybiotyk pokiereszuje lekko układ immunologiczny. do antybiotyków powinno się brać osłonki bo różnie organizmy na nie reagują... i najlepiej w tym czasie zrobić max odpoczynku


oslony to chyba nie dla mnie, zniszczony mam zoladek morfina do zera. ale mysle podobnie jak Ty, ze wroce do aero na domowym rowerze powoli narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Wyleczyłbym się do końca, antybiotyk to antybiotyk. Myślę, że jakieś wolne aero domowe nie będzie szkodliwe, ale musi być wolne i nie przemęczać za mocno mięśnia sercowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
antybiotyk jak wchodzi w gre to pokusiłbym sie tylko na dłuższy spacer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
ewentualnie ze sportów extremalnych to nagłe przekręcanie się owinięty kocem na kanapie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Wchodzimy w rytm nauki studialnej, ależ na to czekałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
kiedy to było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZSTĘP MIĘŚNIA PROSTEGO BRZUCHA PO PORODZIE

Następny temat

WESOŁYCH ŚWIĄT W 2014 ROKU!!!!!!!! :)

WHEY premium