SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGf-1 lr3 prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Powiem ktortko: ktos cie ladnie przycina na tym igf-ie, peptydy sa tanie w chvj, ale zmitologizowane w krainie omy+mety moze i ktos szukac frajera (bez obrazy) zeby sprzedac cos co kupil od chinczyka za 200 zl za 2000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
scorpio odezwij sie [email protected] prozba . sory za off top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
same w sobie są tanie, ale bardzo trudno o dostępnośc, co za tym idzie cena idzie w górę, ja mam od chemika za 1,5k więc on na ma z tego pewnie 100% zysku ale co zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
chyba 1000procent

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
B-50 a co sądzisz o tanim gh od chińskich kolegów, czy 5j jest już odczuwalne? Z tym igf-1 to nieźle na was przycinają a z dostępnością wcale nie jest tak źle

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
nie wiem czy to zgodne z regulamin ale daje link http://www.steroidology.com/forum/anabolic-steroid-forum/586589-gh-faq-b-legit-5-years-experience.html powinnien cie zainteresowac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
msciciel, zamiast bawic sie w 5iu gh ed wolalbym uderzyc 3x 100mcg ed ghrp6 ...szybsze i bardziej zauwazalne efekty niz po gh (uzywalem tylko chinczykow dlatego mam porownanie) i duzo duzo tansze

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Raczej 1000 jak pisze b-50 I sadze ze taki sam chinczyk tylko ze z inna kolorowa nalepka, oprocz chinczykow pare labow i usa i uk wytwarza peptydy (na pewnoe nie w polsce) i jakos akurat nie sadze, zebys mial do nich dostep bo bys tutaj takich pytan nie zadawal
Mysle ze cie kroja jak sie patrzy, za taka cene nie warto tego brac i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jk scorpio, przy takich cenach na pewno nie bawilbym sie z igf bo efekty nie sa oszalamiajace

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Wbilem tego 5mg w sumie... efekt zdecydowanie nie warty ceny, mimo ze byla o wiele nizsza niz ta podana przez ciebie.
Lepiej gh/ghrp, bez saa tez w sumie nie warto sie za to brac, bo sie wogole nie wykorzysta potencjalu tych srodkow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ph lub sterydy to ostatnia deska ratunku dla mnie??

Następny temat

POMOCY!!!DECA,PROLO,STANABOL......

Wiecej