SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF na mase, ma to sens?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1198
Siema, jestem ostatnio dosyć zaganiany i naprawde ciężko u mnie z czasem jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków.
Poczytałem troche o IF, i mam pytanie czy nadaje się to na dietę masową? Oraz kiedy najlepiej spożywać posiłki.
Mój if miałby wyglądać tak:
24h post>>>czas na jedzenie 4h>>>24h post>>>czas na jedzenie 4h>>> i tak dalej. Trening odbywał by się o godzinie 15, trwa 1,5h-2h. Po treningu o 17-21 jem i tak w kółko?
Moje zapotrzebowanie to na masie(+300kcal):
3500kcal
140g białko
470g węgle
120g tłuszcz
Czyli zjadałbym to wszystko w te 4h, co o tym sądzicie?(NIE MAM PROBLEMU ZE ZJEDZENIEM TAKIEJ ILOŚCI JEDZENIE, W TAK KRÓTKIM CZASIE JAK BY CO:) )
A i jeszcze:
WIEK:18
WAGA:74KG
WZROST:178CM


I jeszcze jedno pytanie na temat if:
1. Czy podczas postu moge brać aminokwasy?
2. Czy podczas IF moge brać kreatyne?(kreatyna była by branna w czasie jedzenie oraz w z samego rana, czyli w czasie postu)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7182
1. Bcaa Nie przerywają postu
2.Kreatyna w oknie żywieniowym ok ,nie wiem jak jest podczas postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1198
Dzięki, proszę jeszcze o inne wypowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dlaczego post aż 24h??? w przypadku diety na masę, wystarczy post w okolicach 18h i reszta okno karmienia.
1. po co te aminokwasy podczas postu?
2. kreatyne mozesz brać. Nie ma znaczenia pora dnia. Mozesz przyjąć np. okołotreningowo

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 587
Eulogiusz , jak postepy z IF na masie ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna- co poprawić/dodać ?

Następny temat

Dieta do oceny ;)

WHEY premium