SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IFBB PRO Tampa 2008

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Hide nie startowal. X-Man od sylwetki, ktora jest szeroka na gorze by zwezyc sie w pasie i ponownie poszerzyc w nogach jak X. Jasne, ze to nic odkrywczego bo mniej wiecej u kazdego kulturysty jest to samo, ale tak wymyslil Lonnie Teper, ktory wymyslil 3/4 przydomkow najlepszych pro .










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
nie wiem ale mi sie jakos sylwetka Toneya nie podoba, za to bardzo dobre na mnie wrzenie zrobil Henry, szczególnie w pozach tyłem, może i jest niski ale bardzo harmonijnie sie prezentowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594
Z filmiku wynika, ze Palumbo wyeliminowal weglowodany z jego diety na czas przygotowan do startow, tylko tluszcze i duzo bialka, jak widac dziala, chociaz ja za nim nie przepadam przez te nazwijmy to delikatnie "metroseksulane" ruchy podczas pozowania, z reszta Shawn Ray tak samo go nazwal

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469







Zwyciezca Kat. do 202 lbs David Henry i calych zawodow Toney Freeman.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
cyggi - ale tylko dlatego? Przeciez i tak wiesz, ze Toney to "w pelni" normalny facet. A te ruchy.. robil tak Cormier, Dexter, pozniej Markus, teraz czas na Freemana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594
scR - no nie tylko dlatego, widzisz wszystko to nasze subiektywne spojrzenie na zawodnika, jak dla mnie za szczuply jak na obecny trend, ramiona nie sa pekate tak jak powinny byc i maja za malo masy, lydki tak jak u wiekszosci "czarnych" i tego nie przeskoczy no i ten zerwany miesien piersiowy...Ale ogolnie sylwetka bardzo estetyczna. Co wiecej tak jakos dziwnie mu z oczu patrzy, tak jakby kochal siebie az za nadto, taki narcyz czy cus Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium