SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
No ja typuje,że w top 4 będzie.Gdybym miał brac pod uwagę samo przygotowanie,formę to dałbym mu 1 miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
bez dwóch zdań jezeli chodzi o przygotowanie to Robert bije konkurencje na glowe!
forma swietna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Szkoda, ze sedziowie tego nie biora pod uwage : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3631
Własnie porównania się zaczęły . Flex forma mega dla mnie Sami 2 .w Top 6 będzie ciacno . Wszyscy w dobrej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Correa powinien wygrać w 212 najlepiej docięty bardzo dużo detali widać. Ale wiadomo, że wygra Flex bo to Mr.Olympia i swoja publiczność Żenujące w ogóle jest te sędziowanie szkoda słów, Flatman w 1 porównaniu to jest kurvva cud

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Bendzik co stego ze dociety itd jak wyglada pokracznie decyduje tez proporcjonalnosc i ogolnie wyglad sylwetki dlatego ja stawialbym na flexa potem samiego bo maja bardzo estetyczne sylwetki

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Co to dowolne na razie są? a nie porównania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
"11 - Robert Piotrkowicz - A crowd favourite, what does that tell you? No-one matches this condition in this class. Colour is perfect, he's full, detailed, REALLY impressive. Crowd going bonkers. Everywhere just exploding with lines and splintered mass. I hope he doesn't actually explode, that would be awkward. Peaked to perfection. I hope he makes top 3. Really I do. "

no ciekawie sie zapowiada, zobaczymy jak sie skonczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Czy ja wiem czy pokracznie, trochę ten korpus ma dziwny a tak to wszystko ok.

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 174 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Jak zawsze, IRON MAN przez Robertem !

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

Następny temat

Andrzej Majchrzyk mistrzem świata WFF/WBBF

WHEY premium