SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hurtownia gsm

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2036
mam pytanko znacie moze jakies hurtownie telefonow komorkowych i kart pre-paid na terenie slaska ???? lub strony www takich hurtowni ????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
na allegro mozna sobie kupic owe adresy z tym ze okrutnie przycinaja i mowia ze maja np 100 adresow hurtowni, z tego 98 adresow to SAME AKCESORIA gdzie minimalna kwota zamowienia to ponad np 200 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3433
a adresikami hurtowni z telefonami ktos dysponuje ??? albo orientuje sie ktos w temacie jaka jest przebitka pomiedzy cenami z takiej hurtowni , a w detalu ???

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4950
Masy tu jedn z allegro http://www.phones4u.pl/ ale to kit mi się wydaje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
uwierz mi KIT kilka osob sie juz nabralo.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4950
A tak pozatym ja mam na sprzedaż nowe nokie 9500 comunikator jak ktoś by chciał. Hurt detal. Cena do negocjacji. Nówka karton bez simlocka, Jak coś to na maila. dzinkins(małpa)wp.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Z tego co się orientuję to w polsce raczej nie ma konkretnych hurtowni z telefonami, te w serwisach to kupowane od klientów indywidualnych lub sprowadzone z zagranicznych hurtowni. A jeśli chodzi o akcesoria to ja kupuję w erd.pl Pogadaj z nimi to się jakoś dogadacie, albo poszukaj innej hurtowni.

Pomogłem? Daj SOGa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praca

Następny temat

CDRW LITE-ON 52/32/52 + CDROM ASUS X52

WHEY premium