SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power czy No-Xplode do Mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25995
Wiek - 21
Waga - 78
Wzrost - 176
Staż treningowy - 2,5 z przerwa ok. 5 miesieczna
Cel cyklu - masa
Stosowane już wcześniej suplementy -mono,cp,nitro2,venom,clenburexin,mass xxl
Uprawiane inne sporty - kiedys sw
Stosowane wcześniej spalacze - clenburexin,venom
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni -glukozamina ;p
Ilość dni wolnych od kreatyny - bardzo dlugo
Przewidziane finanse na cykl - to zalezy
Uwagi i sugestie -



Witam.

Tak jak w temacie interesuja mnie te 2 srodki mam zamiar polaczyc je z mono lecz nie jestem dokonca przkonany jaki wybrac chyba ze ktos ma inne propozycje, dodam ze trening to FBW lecz i tu sie zastanawiam czy nie zminic na splita na okres cyklu.

z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
HP, a NO Xplode to dwa różne suplementy.
NO Xplode przed treningówka, HP raczej po. Więc musisz zdecydować czego potrzebujesz.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
hp równiez dobrze sprawdza się jako stak przed treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Spróbuj Hp i mono

Rano mono, przed treningiem hp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
ja lece na cyklu juz 3 tydzien
HP i mono
mono z rana i HP przed treningiem
noi musze przyznac ze pompa po HP jest czasem rnapwde niesamowita :)
masa noi sila oczywiscie rosnie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25995
chyba sie skusze na tego HP jednak bo z tego co czytalem to NO jest znacznie mocniejszy jezeli chodzi o pobudzenie na treningu a wiec po co rzucac sie na gleboka wode odrazu a co do dawkowania to w DT mono na czczo HP przed treningiem a w DNT tak samo tylko HP w godzinach treningu czy w DNT jechac samo mono? i czy na FBW beda efekty zadowalajace czy jednak split bedzie bardziej odpowiedni? pytam gdyz na FBW nie robilem zadnych cykli all lecilem na splicie a FBW na sucho zawsze.

Zmieniony przez - Seiz w dniu 2009-11-25 15:37:49

Zmieniony przez - Seiz w dniu 2009-11-25 15:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
NO Xplode przed treningówka, HP raczej po. co ty za herezje tu szerzysz , ogarnij sie!! HP to jeden z lepszych stakow przedtreningowych

W NOxplode jest malo kreatyny ale przedtreningowo sprawdza sie dobrze

HP dobra pompa + mrowienie przez beta-alanine

oba bdb staki


Nie wiem na ktorego sie pokusisz wiec tak

jesli hp

to przed treningiem hp po treningu mono 5g w dnt 5g mono
jesli nx to rano 4g kreatyny przed treningiem NX po treningu 4 g kreatyny
dnt 5g kreatyny

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2009-11-25 17:08:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25995
jednak wybieram HP thx za rozpisanie dawek remik664 lap soga jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
"NO Xplode przed treningówka, HP raczej po. co ty za herezje tu szerzysz , ogarnij sie!! HP to jeden z lepszych stakow przedtreningowych"

Dlaczego herezje ? coż takiego ma HP w składzie że uwazasz że jest typowo przedtreninowy ? Typowo przedtreningowy jest własnie Xplode min ze względu na substancje pobudzające. HP nie zawiera ich w swoim składzie. Oczywiście ten fakt nie eliminuje go do brania przed treningiem, jak każdą inną kreatynę, ale jeżeli chcialbym kupić suplement typowo do stosowania przed treningiem nie wybrałbym HP, Storma, Clouta i im podobnych, bo uważam że lepiej sprawdzą sie do regeneracji potreningowej. Za przykład można wziąć Synthesize i No Shotgun. Pierwszy do stosowania po treningu drugi typowo przed a różnią się tylko substancjami pobudzącymi zawartymi w Shotgun'ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Nie szerze żadnych herezji więc nie spinaj się tak.
Dla mnie HP to jedna półka ze Stormem, a raczej nikt nie poleca brać go przed treningiem.

To moje zdanie. Twoje opinie też nie zawsze mi się podobają, a jakoś nie mówię, że pieprzysz głupoty. Odpowiadasz ludziom, którzy czasami o niczym nie mają pojęcia nie wiem po co, chcesz dostać soga ? Jeśli to jest miara wiedzy dla Ciebie to masz rację - rzeczywiście jestem głupcem i pieprzę od rzeczy.

Na body-factor masz ranking supli i nie widzę w przed treningówkach HP.

Jak dla Ciebie HP i NO Xplode to dwa takie same suple to spoko.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-11-26 09:44:22

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawka Olimp Argi Power L Arginine

Następny temat

Gruby cykl - Jak dawkowac NB-AKG-Whey-Gluta-White-Multi

WHEY premium