SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power + thermo speed?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Kolega MajkelTSW chyba nie wie że guarana to to samo co kofeina.
Proszę: http://www.suplementy.com.pl/szczegoly.php?numer_produktu=1202&id=-2
Ekstrakt guarany (22%) - 182 mg
w tym kofeina 40 mg
Kofeina 160 mg

Co łącznie daje 200mg kofeiny.

Po drugie, kolega chyba niewyraźnie czyta bo nie napisałem że 0,5g to dawka śmiertelna tylko dawka którą można już uznać za próg przedawkowania.
Z substancjami tego typu to jest tak że wszystko zależy, głównie od masy i tolerancji (jak długo ktoś bierze, jak często) i dla niektórych tym progiem nie będzie 0,5g a powiedzmy 0,75g ale nie wmówisz mi że już branie dawek powyżej 0,8g kofeiny jest mądre i zdrowe bo nie jest.

Po trzecie - piszemy "rzeczywiście", przez "rz".

Pozdrawiam.

PS: Możesz "wiedzieć swoje" i nie dać się przekonać, ale musisz zrozumieć, że dawki dochodzące do 1g albo przekraczające wartość 1g kofeiny są niezdrowe i bardzo źle działają na serce
Chyba nie chcesz chorować na nadciśnienie czy dostać zawału?
Oczywiście mówię o dawkach przyjmowanych na raz, albo w ciągu np. 1h.

Zmieniony przez - anoxic w dniu 2010-05-15 23:53:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Acha - dlaczego wg mnie TS jest słaby. Ponieważ w jego składzie są powszechne substancje: kofeina, guarana, ekstrakt z zielonej herbaty - to jest wszędzie. Tak samo mogę się pobudzić kawą albo Tigerem czy Red Bullem.
Bioperyna i tyrozyna nie mają aż tak silnego działania.

Dlatego jest to właśnie dla mnie stymulant slaby, że niektóre osoby takie jak Wy muszą tego brać aż 5 tabletek. Gdy mam potrzebę stymulacji to staram się znaleźć substancję której nie trzeba mocno dawkować - strasznie nie lubię jak coś szkodzi sercu.

Jednak taki już mamy rynek że nie ma złotego środka - substancje które stymuluja w niskich dawkach są uznawane za nielegalne (amfetamina np.) ale założę się że gdyby ktoś kiedyś przeprowadził badania - co jest zdrowsze dla serca/organizmu i co bardziej pobudza, 80mg amfetaminy czy 800mg kofeiny to wygrała by amfetamina :) Ale to tylko takie farmaceutyczne dywagacje.

TS nie jest silnym spalaczem, słabym też nie jest. Taka średnia półka.

Pozdrawiam.



Zmieniony przez - anoxic w dniu 2010-05-16 00:01:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
SOGa dam za to "rz" z polaka nie jestem dobry ( dlatego studia inz ) staram sie pisac poprawnie ale czasem nie wychodzi
Co do dawki 200mg - popatrz DOKŁADNIE - to jest dawka kofy w 2 tabletkach ( porcja ). Ta z guarany kofe policzyłem ( 60 + 40 = 100 ).
Co do reszty - kazdy ma swoje zdanie naten temat. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Ok zwracam honor pomyliłem się. Myślałem że to dawka 1 tab a to była 2 tab. Czyli wychodzi na to że w 1 tabletce jest 100mg kofeiny, czyli tak do 4-5 jeszcze ujdzie (ale tylko jak ktoś ma tolerancję) - ale powyżej to już wg mnie za dużo i efekty mogą być odwrotne.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
ja bralem do tej pory 2x 1 kaps i czulem pobudzenie
teraz mam zamiar zwiekszyc 2x 2 kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
polącze tego horse powera z mono jescze tylko sie zastanawiam nad 1 rzecza spompuje mnie wodą a jak wezme thermo speeda to bede wypacal wode czy jest sens brac przy tym thermo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowana kreatyna i proteuny

Następny temat

Czy to nie za dużo supli?

WHEY premium