SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormony kataboliczne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Czy dysponuje ktos jakimis statystykami, wykresami gdzie przedstawiona jest wartość hormonow katabolicznych takich jak kortyzol, glukagon, adrenalina,cytokina w czasie podawania Testosteronu lub innych SAA?
Najlepiej jakies szeregi czasowe.

Chodzi mi konkretnie o czas reakcji organizmu na podanie anabolikow i dazenie do rownowagi przez podniesienie katabolików.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
upup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
sprawdzales pubmed? moze tam cos byc a wlasciwie na pewno jest conieco tylko trzeba dobrze zahaslowac zeby znalazlo wlasciwie wyniki


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-11-24 15:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
a jesli ktos siedzi na Body of Science na forum to moze zalozy takie temat bo ja mam problem z rejestracja tam bo mi nie moga wyslac cos autoryzacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
Już dawno miałem się tam zarejestrować i przed chwilą to zrobiłem, wszystko śmiga. (autoryzacji nie ma)
Ale już chyba szybciej z PUBMEDem coś zdziałasz niż z BOSem.

Zmieniony przez - bkr w dniu 2007-11-24 17:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Ja tam dwa razy sie probowalem zarejestrowac i nie chca mi dac tego konta.
Steroidology i getbig tak samo, nie lubia mnie chyba.

Tak owych badan raczej nie znajdziesz, moga byc wyniki tylko przy dawkach leczniczych a to malo miarodajne.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
a macie jakis inny pomysl jak oszacowac optimum? Dzialanie saa ma swoje ekstremum poniewaz dazenie do homoestazy przez podniesienie horm. kat. jest z opoznieniem. Jak okreslic ta reakcje organizmu. Dla przykladu wymysone wartosci:
podajemy propa i okresiamy wartosc bezwzgledna anabolizmu i katabolizmu
wiec powiedzmy startujac od 0 czyli rownowagi anab/katab podajemy propa np 100mg e2d wiec w ieprwszy tydzien proporcje anab/katab wzrastaja bo sok sie rozgreca (co w moim prywatnym pogladzie nie jest prawda a skrotem myslowym poniewaz anaboliz mjest podniesiony tlyko efekty musza narosnac do zauwazalnych poziomow) np od 0 - 10 - 20 - 40 - 50 - 60 - 70 i teraz by znalesc ekstremum potrzebujemy opoznienie z jakim podnosi sie katabolizm, reakcje na zwiekszona podaz hormonu anabolicznego, spotkalem sie z opinia ze to opoznienie ma okolo 21-28 dni a wiec zakaldajac w naszym modelu nie zyskujemy juz dodatkowego anabolizmu bo sok jest roskrecony ale wzrasta katabolizm wiec wzgledna roznica miedzy nimi zaczyna spadac.
Drugim aspektem jest to ze jesli wzrasta z opoznieniem to na chlopski rozum z opoznienie mspada, wiec jesli przedluzymy sykl ponad 28 dni i pondiesiemy katabolizm i odemiemy saa to anabolizm spadnie a katabolzim zostanie i bedzie spadal z opoznieniem.
TYLKO POTRZEBNE SA JAKIEKOLWIEK STATYSTUKI BY MOC TO OSZACOWAC.

Zmieniony przez - Nordland85 w dniu 2007-11-24 19:58:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Dece

Następny temat

Nadcisnienie

WHEY premium