SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 243 dni Przeczytanych tematów 716
Czesc, mam 19 lat w tym roku 20 kończę prowadzę sportowy tryb życia ważę 77 kg przy wzroście 175cm jakoś chciałbym zapytać czy stosował ktoś w podobnym wieku hormon wzrostu albo wie coś czy jest jakaś możliwość urosnac chociaż 2-3 cm przez stosowanie hormonu wzrostu jak ktoś ma jakąś wiedzę na temat hormonu wzrostu i czy biorąc go miałbym możliwość urosnac 2-3 cm bo bardzo mi zależy czuje się niski czasami mam wrażenie jakbym miał kompleks na tym punkcie proszę o informację. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 146842 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172555
witaj, posiadasz normalny wzrost jak na doroslego czlowieka, wiec nie licz na to, ze jakikolwiek lekarz przepisze Ci terapie hormonem wzrostu. druga kwestia to fakt, że jestes juz po prostu za stary na terapie, ktora by powodowala wzrost organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9907 Napisanych postów 115552 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1374979
To nie jest tak że jak stosujesz hormon wzrotu to rośniesz w górę, tak to kazdy kulturysta by był wysoki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 146842 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172555
trzeba dodac ze gh wplywa na wszystkie tkanki naszego ciala, to ze nazwa jest taka, a nie inna nie oznacza, ze tylko mozna po nim urosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4280 Napisanych postów 42681 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342894
Trzeba dodać, że terapia GH to raczej nie jest suplementacja wit C i koszty są nieporównywalne.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5657 Napisanych postów 73503 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618508
Musisz się pogodzić ze już więcej nie urośniesz , musi Ci wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3515 Napisanych postów 61640 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672455
Niestety nie ma na to żadnych szans abyś urósł. Nawet wydając xxxx zł i licząc się z konsekwencjami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 682 Wiek 128 dni Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12667
Nie martw się wzrostem. Ja mam 196cm wzrostu, ważę 120kg. Postawny jestem, ale mam małego penisa. I kto ma gorzej? Chyba że masz małego penisa. Gdybyś miał wzrost poniżej 170 mógłbyś mieć jakiś kompleks ewentualnie. Ewentualnie bo nie to jest ważne. Ważne jest to jakim jesteś człowiekiem, pamiętaj o tym. Mówię całkowicie serio. Zdrowia Byku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 243 dni Przeczytanych tematów 716
Dzięki za odpowiedzi chłopaki 3majcie się powodzonka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
mozesz odwrocic to na swoja korzysc, duzo szybciej bedzie widac efekty teningowe u Ciebie
osoby ze wzrostem jaki Ty reprezentujesz maja predyspozycje do sportow sylwetkowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna

MenS