SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Holandia wasze poczatki w tym kraju

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6988

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7370
No i mamy nowy rok:) trzeba zaopatrzyc się w supelki bo moja zapasy wlasnie sie konczą i ruszac ostro na trening. W styczniu na silkach pewnie bedzie tłok, "ide na silownie" to bardzo popularne ostatnio postanowienie noworoczne;p

"everything or nothing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie się zaopatrujesz w suple? W PL czy tu gdzieś kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7370
Zależy jak z funduszami, jeśli kupuje więcej to zamawiam ze sklepu sfd z przesylką do holandii nie wychodzi az tak strasznie drogo, ale teraz po nowym roku i swietach kupię tylko białko w Eindhoven jest fajny sklep Nikko Sports, wybór odrzywek jest nawet spory i mają tez suple z Olimpu/a nie wiem. A ty gdzie kupujesz? bo jak w pl to mozemy cos razem zamowic i podzielimy sie kosztami wysylki:)

"everything or nothing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zamawiam na hardcorenutrition . nl - mają Olimpa również, a ceny ujdą w tłoku
A o kupowaniu w PL pomyślę, może wyszłoby taniej? Się zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7370
Bardzo fajna stronka :) tak jak mowilem w Polsce oplaca sie bardziej ale jeslli naprawde kupujesz duzo, a Ty natka pewnie nie objadasz sie gainerami tylko jakies spalacze wcinasz? Jak minął sylwester?

"everything or nothing"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dokładnie, ja tylko spalaczami się żywię (i fasolką z Lidla)

Sylwek na zielono, więc było luźno i miło A u Ciebie jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
Natka, w holandii macie XXL nutrition, nie ? zjadłem od nich sporo bcaaków, w PL ich ceny są porównywalne z polskimi firmami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@kriss_zaw 500g BCAA od xxl'a kosztuje teraz 27,5Euro czyli w sumie wychodzi tak jak mówisz - ceny podobne jak w PL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7370
liczy sie jakosc

"everything or nothing"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

konto w PL

Następny temat

USA praca u Buddiego Valastro

WHEY premium