SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmmm... Dopin ,,,, czy ...... a może ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Witam mam 18 lat , jestem początkujący , chodzę na siłkę od 3 miesięcy (chodzę dla rozluźnienia ) od jakiegoś czasu męczy mnie to że jestem sczupły ważę 75Kg i nie jestem zadowolony z siebie , nie mam dużo tłuszczu ,nasłuchałem sie od różnych osób że mam brać B12 białko i jazda inni mówią o strzałach w barki lub w tyłek , za dużo tego jak dla mnie wolę zapytać doświadczonych osób co mam zrobić aby mieć większą klate i szersze ramiona , tylko proszę bez durnych docinek i wypowiedzi nie na temat jak wspomniałem jestem kompletnie zielony !!! zainteresowały mnie sterydy hmmm.... może mniejsza dawka .... sam nie wiem , proszę o konkrety,

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Porządnie jeść.

koorwa jaka nazwa tematu

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2010-04-23 21:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Jem dużo , ale od jedzenia bez kontroli przybędzie mi tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
posluchaj kolego, nie warto brac sie tak wczesnie za doping. warto przede wszystkim nauczyc sie dobrze cwiczyc i odzywiac. trzymaj diete, regularnie uczeszczaj na treningi i dawaj z siebie wszystko. w krotkim czasie nabierzesz odpowiedniej masy. wydaje ci sie pewnie ze duzo jesz i dobrze, ale zainteresuj sie tym to okaze sie ze naprawde jest innaczej. sterydy tobie nic tutaj nie dadza, zmarnujesz sobie zdrowie bo nie bedziesz wiedzial jak to w pelni wykorzystac, przyrosty bedziesz miał małe, stracisz pieniadze, i pozostanie niesmak i niezadowolenie. dlatego ludzie łapią sie za saa po latach na silowni. trening to podstawa, poczytaj sobie tu na forum jak poprawnie wykonywac cwiczenia, jak ulozyc plan treningowy.. to bedziesz mial wieksza klate, szersze barki to tamto i bedziesz zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
doping przetwarza zarcie w mase

wiec naucz sie jesc
i czytaj
badz madry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
tym co mowia zebys strzaly bral to powiedz zeby sobie w czolo zaczeli wbijac, moze rozumu im przybedzie.

poszukaj sobie jakiejs diety/stworz swoja wlasna. jak juz to bedzie opcykane to zajrzyj do suplementacji. jak juz to i to zaliczysz to za kilka lat wroc do dzialu doping

pozdrawiam i powodzenia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94173 Napisanych postów 364024 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667870
zacznij od diety potem odżywki i suplementy na saa przyjdzie kiedyś czas,zacznij od tamtych działów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
j/w
doping nie jest wcale taki piękny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Dzięki Panowie za wypowiedzi , wybrałem sobie jeden z planów treningowych który mi najbardziej odpowiada , do tego białko , dieta , kreatyna , człowiek uczy sie na błędach ;))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren i p-plex

Następny temat

Jakie Na początek? Pomoc

WHEY premium