SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmb przy dodes 10g>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Spotkałem sie na forum z takim własnie dawkowaniem tego supla: 10g dziennie przez okres 30 dni (styka jedno op za 160zł) Chciałbym aby wypowidzaiły sie osoby które używały bądź znają kogoś kto używał;) tego cuda w ten właśnie sposób..czy poprawiła sie gęstośc umięśnienia..czy poprawiło sie cokolwiek..dzieki z góry:)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
kiedys rozkrecilem dyskusje na podobny temat, zglosilem sie jako czlowiek laboratorium zeby to sprawdzic , ale mam teraz spore wydatki na stacki i na razie odkladam tak duze dawki hmb na lepsze czasy , w teorii - 3g to najbardziej optymalna ilosc przy ktorej nie stwierdzono efektow ubocznych,

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
o hmb jest wiele opini niektórzy twierdzą że działa inni że nie, masz tu linka do 2 artów: https://www.sfd.pl/temat117011/  https://www.sfd.pl/temat214002/ jest troche czytania

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli juz decydujesz sie na ten suplement to produkt olimpowy mc
dawka 3-4 mc na dobe
długoterminowo

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2005-08-20 18:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
dzięx panowie:)..może jednak znajdzie sie ktoś kto stosował ten suplment w sposób jaki opisałem wyżej i podzieli sie spostrzeżeniami..czekam na dalsze komenty

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
Dorian nie warto raczej tak go stosować- maksimum 5g. na dobę, bo lepiej jest rozłożyć "kurację" na dłużej niż walić takie dawki ale krócej- hmb to jeden z moich ulubionych supli więc wiem co mówię.
pozdrawiam!

BUL TY WIESZ DOBRZE,
ŻE UBECKIE TWE METODY
NIE ZŁAMIĄ APOKALIPSY
BOŚ TY JEST ZA CIENKI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
myśle ze po cyklu z SAA wraz z metoxy flawonami i ecdysteronem mogłoby to sensownie wygladać

jak chcesz juz tak probować to zwieksz ilosc bialka.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
heh no ok spróbuje brać 6g dziennie przez okres 2 miesięcy (na tyle starczy jedno op Olimpowskie) Potym postaram podzielić sie spostrzeżeniami..o ile takie wystąpią Po cichu licze na lekki wzrost gęstości i jakości umięśnienia..pozdro 4 all U

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to lepiej bierz 4g przez 3 miesiące. :)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i tu czarny ma racje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejnosc

Następny temat

Co wybrac???

WHEY premium