SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmb :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Czesc :> mam 19 lat, 115 kg wagi itp...jak widac w profilu...chcialem sie dowiedziec ile brac tabletek hmb na moja mase ciala...tzn slyszalem ze powyzej 90 kg bierze sie 6-8 tablet ?...ile brac ? HMB narazie z megabola pozniej bedzie olimp...chyba ze doradzicie cos lepszego...biegam, jezdze na rowerq no i silownia :) dietka jest jaka jest...nie jem za duzo ;] 3 posilki dziennie w srednich ilosciach i nie sa to zeczy kaloryczne..

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jedz 5 posiłków dziennie. Jeżeli chcesz zrobić rzeźbę to pomyśl o suplementach typu: fat burner, hca, cla, chitosan, green tea itd. Myślę, że fat burner i green tea to byłby dobry wybór - na hmb szkoda kasy, bo i efektów może być brak.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Jaki masz wogole cel ?

Ale zdecydowanie 3 posilki to za malo. Maxymalnie w nich mozesz dostarczyc 1.3 g bialka / kg masy ciala.

A zalecenia sa okolo 2.5 - wiec sam widzisz ze bedziesz musial dolozyc posilkow.

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
hm ;) ciekawe :> bo 3 posilki dziennie i schudlem 20 kg :> no ale spoko ;D
a co do tego bialka to zaqpie osobno tylko nie teraz bo kasy nie mam obecnie :( qpie bialko + hmb...pozatym koledzy brali hmb i sa bardzo zadowolenia z tym ze trzeba brac jakis czas ;>

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Zalezy z czego schudles :) pewnie bialeczko z miesni szlo rowno :) a to sie ciezko nadrabia :)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
taa :) z miesni schudlem :) eh..niebardzo ? zreshta nie bede sie rozpisywal na ten temat..miesnie jakie byly takie sa nie jestem idiota zeby se je palic przy diecie ;) tyle.

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
"taa :) z miesni schudlem :) eh..niebardzo ? zreshta nie bede sie rozpisywal na ten temat..miesnie jakie byly takie sa nie jestem idiota zeby se je palic przy diecie ;) tyle."

3 posilki dziennie i dieta redukcyjna ?
Ja przy 5 posilkach trace na wadze (przy swojej diecie i treningach)
Opisz jak to wygladalo jestem bardzo zainteresowany ( co jadles o jakich porach jakie skaldniki )

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
przy trzech posilkach dziennie jezeli schudles 20 gk to nie ma sily zeby duza czesc z tego nie byla miesniami. pamietac trzeba ze organizm, nie otrzymując w czasie ok 4h porcji skladnikow odzywczych siega po najlepsze i najprostrze skladniki, a tymi sa bialka miesniowe. to tak w najwiekszym skrocie.
a hmb daruj sobie chyba ze masz zbyt duzo kasy, a i wtedy sensownosc zakupu tego srodka jako praktycznie jedynego suplementu mija sie z celem

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Dokladnie tak.

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"przekleję" swoją odpowiedź co do sensowności jedzenia 3 posiłkoow - nie chce mi się znoow tego pisać %)

> "mam dosc wolna przemiane materii....dlatego sie obawialem..."

>>jedz w takim razie mniej - spowolnisz ją jeszcze bardziej! obniżanie podaży kalorycznej spowodooje, że ciało zwolni z wytwarzaniem hormonoow, aby zaoszczędzić kalorie; tym samym spadnie prodookcja pewnego rodzaju białka, ktoore odpowiedzialne jest za oxydację tkanki tłooszczowej...
efektem będzie...spowolnienie PPM!

poza ty, - to co pisał wilhelm - czerpanie energii z oxydacji tk.mięsniowej...nie ma innego wyjścia!



artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Napisze tylko tyle - Monti :) ******* kalorie, tak ?

Hmm :) ok :> zaqpilem ( przyjdzie dopiero ) Hi Tec Protein 90%
2.5 Kg cos jeszcze do tego i tego HMB dorzucic ?...i nie piszcie ze to dlugotrwale i kosztowne przy hmb bo tyle to ja wiem :) chociaz tam 200 tabsoof starczy na jakis czas nie bede qpowal tego naraz jak sie bedzie konczylo doqpie ;] wiec z kasa wyrobie spokojnie :>
Btw..:) w Montim nie liczy sie kalorii przynajmniej ja tam nic takiego nei wyczytalem wiec jadlem do syta i sporo kalorii ;) wiec..to chyba co piszecie mija sie lekko z tym co ja robilem tam liczy sie Indeks Glikemiczny :) ale to napewno wiecie :)

Btw...sogi poszly/pojda dziekki za wypowiedzi :)

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)



Zmieniony przez - zyz w dniu 2003-08-20 15:38:59

Zmieniony przez - zyz w dniu 2003-08-20 15:43:36

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sama kreatyna, czy jest sens??

Następny temat

Nowy Izolat od TREC 750g za 69 zl :)

WHEY premium