SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hipogonadyzm Hopoginadropowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Witam.
Znacie inne preparaty do leczenia tego ustrojstwa?
Mam dość testosteronu - lipidiogram mówi że mój organizm ma już dość teścia. Pregnyl nie mogę stosować zbyt długo A na clomie czuje się jak gowno.
Może ktos by mógł doradzic co jeszcze można stosować by zwiększyć testosteron ( tylko nie piszcie mi o suplach, i jakiś tribukudach) chodzi mi o leki na receptę.
Byłem u trzech Endo- każdy mi daje teścia, cloma i hcg i tak jadę na każdym co pół roku zmiana. Są inne możliwości?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Bo tym się leczy pacjenta. Suple/ziółka czasami szkodzą a szczególnie przy standard leczeniu farm.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Czytałem o innych gonadrooinach , które działają na LH A tym samym na teścia może coś wiesz w temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Najwięcej będzie wiedział lek med spec, leki dobiera się pod konkretny przypadek, podjęte leczenie itd. Internet czasami pomaga ale w większości szkodzi ludzie za dużo od niego oczekują - autodiagnoza i te sprawy. Zabrzmi to banalanie, ale rozm ze swoim lek prowadzącym bądź jednak niestety szukaj innego który kompleksowo zajmie się przypadkiem.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Byłem w Warszawie u niby androlog ds nadzwyczajnych to powiedział mi że jestem za młody na androgeny :/ i zebym nic nie brał xD skasował 400 stówy i dowodzenia. Jak mam nic nie brać jak nie produkuje ani LH ani fsh niemal że wogole i tyle się dowiedziałem.
No nic to chyba nie ma co ciągnąć tematu.
Proszę zatem o zamknięcie, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o doradzenie co zrobić z wynikami (i w razie czego o polecenie lekarza).

Wiecej