SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hiit na rowerku stacjonarnym - pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 151 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6180
Witam, w ubieglym roku przeszedlem operacje rekonstrukcji ACL nie do konca udanej zreszta. Minal juz rpawie rok a ja niestety dalej nie moge biegac, przez ten czas przybylo mi troche kilogramow (kolo 10), chcialem jakos zrzucic troche zbednego tluszczu. 3 dni w tygodniu cwicze FBW dwa razy dziennie jem wiekszy posilek jak piers z kurczaka gotowana z ryzem, a z rana i wieczorem serek twarogowy z tunczykiem lub platki na mleku. Oprocz tego jakis jogurt w srodku dnialub owoce. Chcialem do tego wszystkiego dorzucic HIIT lecz niestety nie damrady biegac sprintem, truchtem jeszcze tak ale szybciej nie dosc ze nie potrafie za bardzo to mam za duzego stracha ze znow kolano padnie :(. Tu zachodzi pytanie czy na rowerze stacjonarnym tez mozna uzyskac zadowalajace efekty. Pare dni temu mialem juz kupowac taki rowerek jednak przeczytalem ze nic nie zastapi biegania. Chcialbym zgubic kolo 8-10 kg do czerwca-lipca. Wiem ze cwiczac FBW moze mi sie nie udac spasc na wadze poniewaz miesnie beda sie rozbudowywaly, ale zalezy mi na spaleniu tkanki tluszczowej, wiec pytam czy pchac sie w rowerek stacjonarny i cwiczyc na nim HIIT 3 razy w tygodniu w dni nie trningowe czy moge sobie to odpuscic??? Czy ma ktos z was jakies doswiadczenie z rowerkiem stacjonarnym, jakie sa efekty cwwiczenia na nim?? Prosze o pomoc!! pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
namieszałeś trochę.
1)To czy będziesz chudł czy nie na FBW zależy głównie od diety. Twoja niestety jest do bani. Proponuję poczytać np o 10 przykazaniach żywieniowych
2)To czy możesz sobie pozwolić na rowerek powinieneś skonsultować z lekarzem
3)Ja robię HIIT na rowerku i sobie chwalę. Niemniej jeśli zdrowszy dla Ciebie będzie trucht, to równie dobrze możesz robić aeroby

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 151 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6180
Wlasnie cwiczyc moge jedynie na rowerku i pytam poniewaz nie wiem czy go kupowac. Jezeli majac dobra diete i cwiczac na rowerku stacjonarnym moge miec efekty zblizone do biegania metoda HIIT to kupie rower natychmiast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Oczywiście, ze możesz mieć Cokolwiek by tutaj niektórzy nie napominali o pompowaniu ud Poza tym kilka wersów niżej jest podobny temat. POszukaj

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A pewnie liczy sie przeciez tylko to czy bedziesz mogl uzyskac odpowiednie tetno. Rower jest bardzo dobry do tego, rowniez kiedy robimy krotkie interwaly gdzie juz bieznia nie nadaje sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase po 40-stce

Następny temat

Pas z elektrowstrząsami

Wiecej