SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi Tec whey gainer- jedli?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mowisz kupe glooki ok to co innego wybiore chyba tez olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
a pil ktos z was cytrynowego Gainera mct?
Interesuje mnie taka 100g porcja,da sie wypic?
CO do MAss xxl to zgadzam sie z toba mietki,dobre to jest od czasu do czasu i w malych porcjach,ale na dluzej i wiecej to nie da rady

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadlam creamass HiTeca,bardzo dobrze wspominam,generalnie chyba nie powinno byc porblemow z żołądkiem,ale to nie z mlekiem sie mieszało...dla mnie najgorszy był MegaMass2000 i 4000,bolał mnie brzuch i niezbyt smaczne to było...podejrzewam że problemy żołądkowe po odżywkach to bardziej reakcja na mleko,niż sam proszek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
creamass too stack kreatynowy,a nie gainer wiec dlatego problemow nie powinno byc
A ja mam jeszcze drugie pytanie odnosnie kokosa Vitalmaxa
Czy taka 100g porcja nie jest za slodka?Czy smka ten rczej jest stonowany

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No własnie..smak nie powinien być za słodki..kokos- nie wiem, kolega jadł vitala i był zadowolony ze smaku, miał chyba waniliowy, jednak każdy ma inaczej.
A cytryna..ja bym się zastanawiał, choć nie jadłem to jak pomyśle ż edo tego dodam mleko to jakos dziwnie,nie?
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1269
Jadlem bananowy. Bardzo dobry, nawet mialem ochote to pic caly czas, bo smakowal jak jakis za***isty koktajl. Nie stwierdzilem tez wystepowania jakis grudek... chyba, ze mieszasz palcem zamiast skorzystac z mixera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
bananowy jest pychota, natomiast cytrynowy odradzam- jak dla mnie fatalny
pierwszego mix'a wypilem ale po drugim dostalem cierpkosci jamy ustnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
Woznica nie wiem co to polupacja , i jak dziala gainer na polupacje ........
wazne jest chlopie ze masz problemy z jelitami !!!!!!
skoro po 5 min od wypicia gainera z hi teca siadles na kibel
to ja ci wspolczuje .........
moze za duzo z innej strony.........?
wylecz se jelita chlopie a potem powiedz obiektywnie jak fachowiec jakie miales reakcje po okreslonej odzywce ......
nie sadze rowniez zebys smakowal kiedys w zyciu PLASTIKU - jak napisales .........
jak smakuje plastik ???
miales ciezkie dziecinstwo ?
rodzice ci kazali to jesc ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Co tak późno
Tylko się nie kłóćcie...co ja pisze..
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15145
Dodam tylko, że sam stosuję gainer hi-teca ( w przeciągu tego roku 4x3kg) , co prawda nie mass gain, ale SMP i nigdy nie powiem o nim żadnego złego słowa. Efekty wymierne, kompletnie żadnych problemów żołądkowych, a niestety przy innych firmach (t..., o....) takowe się zdarzały. Smaki w normie, bez rewelacji , bananowy z przodu bo nie za słodki i nie męczy, . To tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drożdże czy dobre

Następny temat

dziwne pytanie o miarke:D

WHEY premium