SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Henry Cejudo rzucił wyzwanie Valentinie Shevchenko – chce być pierwszym międzypłciowym mistrzem

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 2596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Getty Images

Henry Cejudo rzucił wyzwanie Valentinie Shevchenko – chce być pierwszym międzypłciowym mistrzem

Aktualny podwójny mistrz wagi muszej i koguciej UFC Henry Cejudo nie jest zadowolony z faktu, że fani i analitycy uważają mistrzynię wagi muszej Valentinę Shevchenko za najbardziej dominującą mistrzynię MMA na świecie.

Henry Cejudo (15-2), umieścił na Twitterze filmik w którym rzucił wyzwanie Valentinie Shevchenko (18-3):

Henry Cejudo
„Jestem tutaj i cieszę się piękną niedzielą w pięknym Las Vegas. Jednakże mój telefon pęka w szwach od wiadomości, że ktoś o imieniu Valentina The Bullet Shevchenko jest najbardziej dominującą mistrzynią na świecie. I zgadnijcie co? Robię się trochę zazdrosny, bo wiecie, ona ma złoto i ja chcę to złoto! Valentino Shevchenko, mam dla ciebie wiadomość. Chcę zostać pierwszym międzypłciowym mistrzem świata, jakiego ten świat kiedykolwiek widział. Rzucam ci wyzwanie. Możesz być następną, która zegnie kolano przed Triple C.”

https://twitter.com/HenryCejudo/status/1160689550617804800

Valentina Shevchenko obroniła tytułu wagi muszej na gali UFC Fight Night 156 w Urugwaju, pokonując w rewanżu Liz Carmouche przez jednogłośną decyzję.

Jeśli chodzi o Henry’ego Cejudo, byłego złotego medalistę olimpijskiego w zapasach, po raz ostatni walczył podczas czerwcowej gali UFC 238 na której odniósł zwycięstwo przez TKO w trzeciej rundzie nad Marlonem Moraesem. W walce tej, Cejudo zdobył zwakowany tytuł wagi koguciej.

To, czy Triple C jest szczery w tym, co powiedział i czy rzeczywiście chce zmierzyć się z mistrzynią wagi muszej, czy też nie, jest kwestią dyskusyjną.

Jeśli potwierdzi się to, co mówił prezydent UFC Dana White, Henry Cejudo będzie prawdopodobnie w swojej kolejnej walce bronił tytułu w wadze muszej przeciwko Josephowi Benavidezowi.

Jeśli chodzi o Valentinę Shevchenko, ma już opcje na następną walkę z Katlyn Chookagian, która wyraziła chęć zmierzenia się z mistrzynią.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Henry Cejudo Instagram

Henry Cejudo i Kelvin Gastelum rzucają wyzwanie Conorowi McGregorowi i Floydowi Mayweatherowi

Mistrz wagi muszej i koguciej UFC Henry Cejudo łączy siły z Kelvinem Gastelumem i wspólnie rzucają wyzwanie byłemu mistrzowi wagi piórkowej i lekkiej Conorowi McGregorowi i legendzie boksu Floydowi Mayweatherowi. Jak łatwo się domyślić, Cejudo i Gastelum chcą, aby McGregor i Mayweather ugięli przed nimi kolano.

Oto wiadomość wysłana przez Cejudo i Gasteluma do McGregora i Mayweathera:

Henry Cejudo
„Więc oto jesteśmy, drużyna Triple C i drużyna KG, przejmujemy kontrolę. Conor McGregor, Floyd Mayweather, obydwaj chcecie być grubymi rybami, możecie zrobić mi przysługę i zgiąć kolano przed Triple C i KG”.


Kelvin Gastelum
„Macie do czynienia z „NMT: the New Money Team,”” – dodał Gastelum.

https://twitter.com/HenryCejudo/status/1178108907744452609

To kolejne wyzwanie, które rzucił Henry Cejudo. Mistrz zdążył już rzucić wyzwanie między innymi takim zawodnikom, a nawet zawodniczkom jak Dominick Cruz, Urijah Faber, mistrzyni wagi muszej Vlaentinie Shevchenko i byłej mistrzyni wagi piórkowej Germaine de Randamie.

Henry Cejudo ma za sobą zwycięstwo przez TKO w walce z Marlonem Moraesem na UFC 238 dzięki któremu został mistrzem wagi koguciej. Cejudo należy do wąskiego grona mistrzów, którzy posiadają jednocześnie dwa tytuły mistrzowskie w dwóch różnych kategoriach wagowych. Kolejną walką Cejudo będzie najprawdopodobniej obrona tytułu wagi muszej w walce rewanżowej z Josephem Benavidezem.

Kelvin Gastelum ma za sobą przegraną walkę przez decyzję z Israelem Adesanya na UFC 236. Stawką tego pojedynku był tytuł tymczasowego mistrza wagi średniej. Gastelum miał walczyć o niekwestionowany tytuł na UFC 234, ale mistrz Robert Whittaker musiał się wycofać z powodu kontuzji. W swojej kolejnej walce, Kelvin zmierzy się z Darrenem Tillem na UFC 244 w Madison Square Garden w Nowym Jorku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dobrze, niech pokaże babom gdzie ich miejsce. War Cejudo
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Międzypółciowy? Ja j**ie... Mistrz transów, co się dzieje z tym światem. Na lekcjach historii będą mówili o tej patologii i dzieci będą się śmiały jak ja słuchając o facetach we Freancji przebierających się za kobiety w XVIII w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Krążą ploty że kobiety niczym nie różnią się od mężczyzn... niech więc to udowodnią
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Zwykły d**** , niech wagę wyżej idzie kretyn , jeszcze rozumiem takie "wyzwanie " od kobiety (jakąś chęć dowartościowania się ) ale facet żeby takie coś odpyerdalal ,imo patologia
Ze swoją matką niech się pobije











Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-08-12 23:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No gruba akcja trzeba przyznać. Nie wyobrażam sobie tego jaja będą jak mu Nunes wj**ie hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
WAR CEJUDO niech leje baby
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Puar
WAR CEJUDO niech leje baby

Niech matkę swoją rvcha w dvpsko ,patologus yebany

Niech z Gabi zawalczy frajer


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-08-12 23:21:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jego matka nie mówi że pokona każdego na Ziemi.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
No i co z tego , typ jest zenadą , jak można wyzwać kobietę , niech Gabi wyzwie śmietnik yebany, niech Conora chociażby wyzwie kozak , a nie na kobiety szmaciarz się porywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
A kto mówi, że wygra z zkażdym? Czemu Valentine? Czy przypadkiem Nunsowa nie jest mistrzynią? Ogólnie to poj**ana akcja. Wiem ,że Tank Abott po pijaku takie rzeczy gadał,a le małs trap bał się rewanżu z kurduplem majtimałs i teraz takie teksty rzuca? Kuhwa jaki żałosny pedał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Volkan Oezdemir chce walki z Janem Błachowiczem lub rewanżu z Dominickiem Reyesem

Następny temat

Jon Jones: Mogę Wam zagwarantować, że nie będzie trzeciej walki z Cormierem

WHEY premium