SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hemoroidy a trening siłowy tylko bez podśmiechujek...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Witam
Zastanawiałem się gdzie temat założyć czy w treningu czy zdrowiu.
Mam już trochę doświadczenia ale wszystkich rozumów nie pozjadałem a w tym momencie to jestem w kropce można powiedzieć, znajomy zaczał chodzić na siłkę z racji że jest dość pulchny i miał typowo siedzący tryb życia miał hemoroidy, ja uznałem że raczej po tym jak zwiększy aktynowści a usunie obecne zabieg jest dość prosty ale bolesny to problem ustąpi. No jednak nie gość ćwiczy od 6 msc i miał już dwa zabiegi aż się wk***ił i zapytał lekarza co robić itd. dostał zalecenie zero pikatnego same jedzenie z surowcówczyli gotuje sam, no jak by nie patrzec ok tylko nie może robić ani przysiadów ani martwego jakie kolwiek ćwiczenia które powodują napinanie mięśni zwieracza czyli większość wielostawowych odpada... Czy ktoś na poważnie się tym kiedyś spotkał i rozwikłał problem jak dla osoby o takich predyspozycjach układać trneing siłowy? Bo obecnie to co mu zostało biceps na modlitewniku barki na lawce, klatka nawrt brzucha nie może robić...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699657
Prawda jest taka ze co druga osoba trenująca siłowo ma problem lub będzie miała problem z hemroidami kwestia odpowiedniej profilaktyki i stylu życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Profilaktyki? Wg. lekarza to diosmina itp leki nie działają, powiem szczerze że ostatnie 3 msc katowałem ciągi i siady i wyj**ało mi też z tym że nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu po prostu odpuściłem troche i jest ok, a ziomek chodzić nie może ogólnie i jest w kropce bo nikt nie potrafi mu pomóc, w sumie ja też się boje żeby u mnie nie było problemu. Dziwne jest to że miałem tyle lat styczność z siłówką różnie to bywało złe lata alko itd i nic cwiczyłem 2 lata i nic jak się gościa nasłuchałem to mi też wyj**ało wrzoda j**anego teraz zamiast przysiadów robie wykroki troche żałosne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699657
Profilaktyka to rownież między innymi " nie katowanie siadow i ciągów " niestety trzeba zluzowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Inna sprawa to nie leczenie samych objawów a one są zazwyczaj problemów w układzie naczyniowym związane np. z nadciśnieniem wrotnym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

postrzał w biodro

Następny temat

Opuchnięcie mostku po pierwszym treningu klatki piersiowej.

WHEY premium