SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hemoroidy, a trening siłowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 93
witam przychodze do was z prosba o pomoc jak mam trenowac . . mam hemoroidy od grudnia 2020 borykam sie z tym problemem, czasami jest lepiej czasami gorzej, chcialbym trenowac, ale wiem, ze nie mozna trenowac silowo z hemoroidami wiec przychodze tutaj do was z pytaniem jak moge trenowac aby nie pogorszyc swojego stanu . . . dodam, ze mam 14 lat. pozdrawiam marcin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
dobrze trafiles, bo pisalem o tym artykul:

zerknij
Polecamy również: Hemoroidy a trening. Co i jak trenować mając hemoroidy?

jak bedziesz mial pytania po ptrzeczytaniu artykulu, to wal:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 93
moim celem jest masa miesniowa i poprawa silowa czy cos takiego jest mozliwego z treningiem areabowoym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jasne, tylko trzeba odpowiendio dostosowac poziom kalorii:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 93
tzn .prosze o pomoc, jaki trening areobowy bylby odpowiedni oraz o co chodzi z kaloriami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Trening aerobowy wykonujesz taki, jak CI pasuje./ Ja np. robie dlugfie i szybkie marsze i taka forma mi wystarczy, jednak ja juz swopje waze i dla mnie szybki mars zjest juz znacznym wysilkiem%) mozesz smialo korzystac z takiej formy cardio, jaka Tobie pasuej i jaka bedziesz w stanie wykonac. Na start moze byc to 3-4 sesje po 30-40 min w tygodniu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Co do ilosci kalorii, tutaj chodiz o to, ze jak chcemy chudnac to musimy jesc mniej niz nasz organizm wydatkuje, jak chcemy tyc, to wiecej, aby moc budowac miesnie itd.

wyliczysz kalorie i makro korzystajac z kalkulatora
https://potreningu.pl/kalkulatory/bmr 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 93
czy dobrym pomysłem jest robienie 3-4x w tygodniu walk z cieniem 5-6 rund po 3 minuty, 1 min przerwy, co daje 20 min takiego treningu + do tego około 15 min szybkiego marszu? i do zapotrzebowania ile kcal musze dodac i co jesc, po prostu zapotrzebowanie musi byc odpowiednie i na pewno w taki sposob dam rade zbudowac sile itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33029 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Każda aktywnosć powoduje wydatek energetyczny wiec jeśli lubisz taką formę aktywności to jak najbardziej stosuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 98
Miałem ten sam problem gdy zaczynałem regularne treningi, borykałem się z nim kilka miesięcy w trakcie pandemii. Ostatecznie nie byłem u lekarza, pomagałem sobie doraźnymi metodami (maści/tabletki/nasiadówki). Problem może być demotywujący względem ćwiczeń. Gdy się pojawiał, musiałem je przerywać na tydzień lub dwa żeby go zaleczyć. Po pewnym czasie, gdy przyzwyczaiłem organizm do ćwiczeń (do tamtej pory miałem tryb życia siedzący) i nauczyłem się w miarę poprawnego oddychania, problem ustąpił. Teraz biorę profilaktycznie diosminę (800-1000mg/dziennie) którą generalnie polecam przy tym problemie (trzeba zwrócić jedynie uwagę by nie była to dawka 150mg którą czasem chcą nam wcisnąć w aptece, szczególnie gdy hemoroidy się nasilają).


Zmieniony przez - CzlowiekPolar w dniu 2021-07-11 10:45:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowa dieta odchudzająca i trening z hantlami dla nastolatka

Następny temat

Trening i dieta - jak ułożyć?

WHEY premium