SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helss/Dziennik(TS)/Cel: 200kg DeadLift, 100kg WL / nowy plan str.28 &megakoks!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20310

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Od 3 miesięcy jem z rana i na noc 1 caps czosnku (garlicyn z olimpa). Od tego czasu żadne przeziębienie mnie nie dopadło. Wiadomo , że dzięki temu można lepiej i efektywniej trenować.

Polecam

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Mi z nosa cieknie non stop na gardło ładowałem jakieś tabsy intensivo i jazda No a z ubraniem to ło zgrozo, ale ok Rozumiem, że brak koncentracji też niestety tu zaistniał DO ROBOTY!!! W kwietniu mamy się cieszyć z Twojego 200kg w MC ;-P

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Co to jest przeziębienie to ja wiem z wikipedi
Kuruj sie i walcz o te 200kilo

Zdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Rafał dzieki musze spróbowac
King, Danio no juz w czwartek ide na koksownie

Małe oświadczenie

Zmieniam plan. Powód ułozyłem plan idealnie pod siebie to po pierwsze. Po drugie ciagle mi uciekaja treningi a plan mam taki ze nawet jak ucieknie to główne boje zawsze moge zrobic 2x tydzien

Jutro zapodam albo dzis koło 21-22

1 dzien

1. WL 5x5p lub 8/ 6/ 4/ 3x3
2. MC 5x5p
3. 1/2 SQ 3p az do niewykonania
4. WW 6/ 4/ 3x3

2 dzien

1. Wiosłowanie 10/ 8/ 6/ 4/
2. Ściaganie do brzucha 2s x 8p + sciaganie do klaty 2s x 10p
3. Bicki dowolnie ok. 6-8s (serie łączone wszystko)
4. Przedramie lekko 3-4s

3 dzien

1. Wycisk skos dół 5x5p albo 6x5p
2. SQ 8/ 6/ 4/ 3x3
3. MC na prostych nogach 4-5s x 6-4p zamiennie z dociaganiem
4. Pompki na poreczach 4x4-6p

Jak widac każdy bój 2x tydzien. No może MC powiedzmy nie do końca Czemu akurat tak??
Ponieważ jak sami widzicie trening "lubią" mi "uciekac" a dzieki takiemu systemowi jesli by mi jakis dzien wyleciał to zawsze moge wywalic dzien 2 i zrobic dzien 3

Myśle ze w moim przypadku bedzie optymalniej niz ten plan co teraz nim jechałem.

To na tyle.

Ostatnio na swoim planie zrobilem 25kg w MC w 8 tyg. to czemu teraz ma nie pojsc i w innych bojach

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2009-01-20 21:03:50

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
życzę powodzenia, będę wpadał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
SebiX7 witam i dzieki

kooorwa....jutro treningu nie bedzie w piatek tyz pewnie nie;/
Siły wyższe niestety. We wtorek juz startuje z planem i oby zdrowie dopisywało.

Hmmm powiem wam ze jak byłem szerszy niz wyzszy a tak było ...to nie chorowałem po 2-3 lata. Nawet kataru nie miałem

A teraz organizm przeszkadza

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz się w witaminki zaopatrzyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
SeBiX7 - ja wpierdzielam witaminy olimp'u i pomimo końskich dawek witamin jakoś nie czuję, żebym był zdrowy Teraz jakieś *****stwo krąży po Polsce, bo wielu ludzi ma katar, bolące gardło itp.

Helss - czekam na Twoje ostre treningi

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Czosnek , czosnek i jeszcze raz zdrowie dzięki temu...

Ni ema na co czekać. Koszt niewielki a efekty super. Zero przeziębienia i kataru od bardzo długiego czasu...

Plan ciekawy - sam układałeś? Zapowiada się harcorowo, skupiasz się na podstawowych bojach, przetestuj zobaczymy jakie efekty

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-01-22 11:41:48

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sebix dokładnie jak King napisał. Witaminy w sumie zdrowia nie "daja". Mam zamiar teraz brac ciagle Wit. C w końskiej dawce 240mg dziennie + do tego to co Wuchta mi doradził.

Rafał planik sam ułozyłem

Dalej mam katar ale gardło nie boli.
Juz chce na silnie. Znajac życie bede miał k**ewskie spadki

Jutro porobie jakies pompki, przysiady.

Ogólnie to trening jutro mógłbym zrobic ale:
Kończe lekcje wyjatkowo o 11.25 czyli musze czekac ok. 2 godz. zeby silnia była otwarta bo jak kiedys pisałem kumpel zgubił klucz, a własciciel nie za bardzo chce nam pozwolic zebysmy sobie zrobili :/

Bedzie prawie 2 tyg przerwy

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening!

Następny temat

ocena 20 miesięczny trening (Część 2)

WHEY premium