SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help...mleko w prochu :]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
Czesc mam małe pytanko... zakupiłem sobie 5 kg mleka w proszku odtluszczonego (chudzielec jestem ze szok):] i mam zamaiar jest 4x 50 g dziennie tylko chciałem sie spytac jak te mleko sie wogole rozrabia z jaka woda i ile tej wody... był bym bardzo wdzieczny :]

"Gestorben dauer das ist gut"

"Gestorben dauer das ist gut"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no najlepiej do letniej przegotowanej wody albo mozesz z mlekiem, poprostu wspyujesz 5 lyzek mieszasz i wypijasz cala filozofia.

To chu.j że nie wiemy jak sie ladnie zachować, to chu.j że nie znamy notowań giełdowych, to chu.j że na dupach mamy stare dżinsy, tylko głos ulicy a nie elektryczne rytmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
West Ham... dzieki... bo mi cos qmpel mowil ze sie jakos inaczej robi i wlasnie chcialem sie dopytac :]

"Gestorben dauer das ist gut"

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i nie przesadzaj z tym mlekiem az tak bardzo, ja tez sie na nie lasilem i troche mnie obtluscilo, zreszta widzac w twoim profilu to przy wadze i wzroscie tez masz troche w pasie, jest o wiele lepszych zrodel bialka np. kurczak gotowany, białka jajek, czy łatwy do przyrzadzenia tunczyk ktorego wcinasz z puszki.
Pozdrawiam

To chu.j że nie wiemy jak sie ladnie zachować, to chu.j że nie znamy notowań giełdowych, to chu.j że na dupach mamy stare dżinsy, tylko głos ulicy a nie elektryczne rytmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
West Ham... ale mi nie chodziu tutaj o białko.... tylko o laktoze... po ktorej moge troche przytyc... bo nie ma sie co oszukiwac :] chudy jestem... :]

"Gestorben dauer das ist gut"

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ty chcesz w tłuszcz przytyc?

To chu.j że nie wiemy jak sie ladnie zachować, to chu.j że nie znamy notowań giełdowych, to chu.j że na dupach mamy stare dżinsy, tylko głos ulicy a nie elektryczne rytmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
troche mi nie zaszkodzi... ej ale starszy mi mowil ze to sie robi tak(juz wyprubowalem) :] najpierw rozrabiam tyle ile tam chce(50g w moim przypadku) w szklance... potem wlewam to do garka z woda(zimna) i gotuje... czy trzeba to mleko gotowac czy wystarczy z ciepla przegotowana woda rozrobic... bo bylo by prosciej :] wsypuje 50g do butelki i zalewam woda :] a tu musze kombinowac....a i jeszcze jedno podajce mi proporcje jak rozrabiac to mleko!!!

"Gestorben dauer das ist gut"

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a nie ma jak tego przygotowac na opakowaniu?

Masz sposob z opakowania mleka odtluszczonego w proszku:

Do szklanki wspywac 20g mleka ( w twoim przyapku tak jak chesz to 50g)

Dodac małą ilosc letniej uprzednio przegotowanej wody

Wymieszać i uzupełnić letnią lub gorocą przegotowaną wodą.

Ale mozesz tak samo tylko ze z mlekiem

To chu.j że nie wiemy jak sie ladnie zachować, to chu.j że nie znamy notowań giełdowych, to chu.j że na dupach mamy stare dżinsy, tylko głos ulicy a nie elektryczne rytmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
dzieki :] na opakowaniu nie pisze bo zakupilemsobie 5 kg w hurtowni :] i jest w takiej falii... :]

"Gestorben dauer das ist gut"

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Wsypujesz do szejkera, wlewasz mleko, mieszasz, wypijasz. Nic nie trzeba gotować jeżeli mleko jest UHT a mleko w proszku 'sklepowe' a nie z jakiegoś dziwnego źródła.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kroki na step

Następny temat

CZY TAKI POSILEK MOZE BYC ??

WHEY premium