SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helios na przemian z Clenem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
WIEK: 31
2. WAGA: 77
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5
6. DIETA:
-białko: 2,5g/kg
-węglowodany: 2,5g/kg
-tłuszcz:1 g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -- enan 1-12 600 mg
8. TRENING: 3x w tyg (klatka-bicepsi - bieganie, plecy - tric-bieganie ,plecy,nogi)
9. CEL CYKLU: obnizyc poziom BF
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: --- 10 miesiecy temu
11. POZIOM BF%: ~21%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:norma15. PPM (podstawowa przemiana materii):

Witam
jestem na cyklu

1-8 Prop 100 mg e2d
2-9 Winko 30mg ed

zaczalem jest clen, oprocz tego posiadam Heliosa i pytanie czy po 2 tyg w czasie przerwy miedzy Clenem moge wrzucic Heliosa?. Czy odpuścic tabsy i juz caly czas kluć nim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
Powiedzcie mi czy Helios Powinien byc brany w jakis odstepach czasowych od posiłku,
Czy np dawka 2-3ml powinna byc rozbita w czasie, czy można przyjac ją z rana tylko kłując w kilka miejsc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 246
Helios to Mieszanka yohy i clenu . Albo to albo to . Ale nie wiem w jakim celu ten helios. On pali fat domiejscowo a nie jak clen calosciowo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
No wlasnie w celu spalenia tluszczu na brzuchu. Pytanie wlasnie jak bede na offie 2 tyg od tabsow to czy nie ma przeszkod aby przybijac w brzuch heliosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 246
Jezeli tylko brzuch to Helios , a jak cała sylwetka to clen :) U mnie kilka osob wali heliosa do zrzucenia brzucha i fajnie im to idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
no wlasnie glownie o brzuch chodzi, mowisz ze to jednak dziala? Troche sceptycznie podchodze no ale zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 246
Ten lany po 10 m flakon kopie dobrze , nie które sa przesypane i trzepia niemiłosiernie :) Flakony po 100 ml nie działa albo bardzo slabo , mam info od kilku osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
mam wlasnie te 10 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 246
barca_fc
mam wlasnie te 10 ml



To ten jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Tutaj jest wszystko co mam do powiedzenia n/t:

https://www.sfd.pl/Helios_100ml_&_10ml__opinie_temat_zbiorczy_-t494258.html

https://www.sfd.pl/Helios_Db_Pharma_-t955958.html

W skrócie - brałem Heliosa jak niewielu wiedziało o czymś takim albo widziała tylko na fotkach z neta, ze szklanej amp 100ml, drugi raz z plastikowej amp 100ml (druga wersja) część i z new design amp 10ml (3 wersja). Podobnie wielu moich znajomych i zawsze Heliso działał.

Tych amp 100ml już nie ma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 246
krzykacz
Tutaj jest wszystko co mam do powiedzenia n/t:

https://www.sfd.pl/Helios_100ml_&_10ml__opinie_temat_zbiorczy_-t494258.html

https://www.sfd.pl/Helios_Db_Pharma_-t955958.html

W skrócie - brałem Heliosa jak niewielu wiedziało o czymś takim albo widziała tylko na fotkach z neta, ze szklanej amp 100ml, drugi raz z plastikowej amp 100ml (druga wersja) część i z new design amp 10ml (3 wersja). Podobnie wielu moich znajomych i zawsze Heliso działał.

Tych amp 100ml już nie ma.



Niektórzy maja jeszcze , ale mowia ze nie robi albo slabo robi jak wyzej pisalem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Niektórzy w dupie byli i co najwyżej krecika widzieli.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypionat + Wino

Następny temat

dziwne pytanie

WHEY premium