SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

He HelmanS LubimY, OstrO KoksimY, ZaliczamY LandrynY ,TakiE z NaS ZimnE SkuhwysynY%-)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114626

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Właśnie krzychu, apropo tego tak się zastanawiam czy nie kupić sobie stojaków sztangi, sztange w sumie już mam bo kumpel ma to sprzeda mi za grosze 150cm, ale jakieś stojaki z marbo i mało ciężaru i dużo pow żeby robić sam nie wiem...

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
znowu zaczynasz cudowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pier... to znaczy tego, cudzołożę Idź na siłkę albo nakup złomu, pojedź dowolną siłówką, dodaj do tego grę w kosza i plyometrykę, a jak będziesz siadał 2,5 raza tyle, ile ważysz, daj znać, czy cały czas nie potrafisz wsadzać. Btw, kto tęskni za Coktą? Bo ja tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja jedynie za HGG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież on jest wśród nas, czemu tęsknisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
konkurs Wam zrobię nie długo, do wygrania HGG we własnej osobie, pasy podam / swoją drogą czy tęsknie za Coktą?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
On to czyta tak wgl, to uważajcie, bo dostanie zielonego i mu odyebie coś

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Krzychu jeszcze zobaczę jak będzie ze wsadami, naj[pierw chciałem zapisać się na sw, teraz będę robił prawko jednoczenie się ucząc i ćwicząc jakiś bodyweight w domu, jak wyrobie to może się uda :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
siemkaaa

Być jak Steven !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening pomoc.

Następny temat

trening lafaya

WHEY premium