SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hashimotka na redukcji/ str 61półmetek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
MISKA - ok. 1600 kcal, BTW: ok. 110 g białka, 60 g tłuszczy i 155 ww





SUPLE: Omega-3 (1 kapsułka), olej kokosowy (1 łyżka), Psyllium Husk (4 lyzeczki), Resveratrol (2 kapsulki, 200 mg), magnez z wapniem (a przy okazji: cynk, wit B6), mniszek lekarski (1 łyżeczka), mieszanka ziółek polecanych na tarczycę (3 razy dziennie), tylko dzisiaj: Ulgix (1 kapsułka na wzdęcia)
WARZYWA POZA MISKĄ: szpinak gotowany, chrzan, ogórki kiszone (niestety pasteryzowane), cebula, czosnek, kapusta czerwona gotowana,kiszona kapusta, ogórki konserwowe, papryka marynowana, warzywa na patelnię na wagę z Kauflandu m.in. brokuł, marchewka, kalafior, fasolka szparagowa, por, cukinia
INNE: pieczarki
NAPOJE: herbata czarna Keemun Mao Feng, herbata oolong, przefiltrowana woda

TRENING INTERWAŁOWY





Trenowałam przed posiłkiem nr 3.

Kilka godzin przerwy i...

TRENING NA NOGI









Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-02-23 19:01:31

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
MISKA - ok. 1600 kcal, BTW: ok. 110 g białka, 60 g tłuszczy i 155 ww





SUPLE: Omega-3 (1 kapsułka), olej kokosowy (1 łyżka), Psyllium Husk (4 lyzeczki), Resveratrol (2 kapsulki, 200 mg), magnez z wapniem (a przy okazji: cynk, wit B6), mniszek lekarski (1 łyżeczka), mieszanka ziółek polecanych na tarczycę (3 razy dziennie)
WARZYWA POZA MISKĄ: cykoria sałatkowa biała, ogórki kiszone (niestety pasteryzowane),ogórki konserwowe, ketchup paprykowy własnej roboty
NAPOJE: herbata czarna Keemun Mao Feng, herbata oolong, przefiltrowana woda

TRENING SIŁOWY + AERO




Dzisiaj czuję się jak nowo-narodzona. Tygodniowe wzdęcie brzucha zniknęło zupełnie i mój brzuszek znowu przypomina ten z mojego awatara
Podejrzani takiego stanu:
a) ogromna ilość orzechów (stawiam na to)
b) Sheridan's (niby w necie gdzieś znalazłam, że nie ma glutenu, ale może jednak ma....w składzie pisze tylko "alkohol" więc nie wiadomo jaki).....przed sfd piłam różniaste drinki i likiery i nigdy tak źle się po żadnym nie czułam i aż tak długo, więc dlatego stawiam na orzechy, ale być może po takim długim odwyku od glutenu teraz tak zadziałał o ile tam jest gluten, bo założyłam, że nie

Wnioski na przyszłość:
1) Zastanowię się milion razy zanim znowu sobie zrobię cheat day.
2) Nigdy nie wezmę do ust niewymoczonych orzechów. Na razie dam sobie z z orzechami zupełny spokój, bo chcę zobaczyć spadki, ale za jakiś czas sprawdzę, czy szkodzą mi też wymoczone.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-02-24 16:58:14

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
tak czytam Agnese Twoj wywod na temat orzechow i musze przyznać, że mam podobnie po orzechach, zwlaszcza po wloskich....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
hera...a po wymoczonych też tak masz, czy już nie? sprawdzałaś może?


MISKA - ok. 1600 kcal, BTW: ok. 110 g białka, 60 g tłuszczy i 155 ww





SUPLE: Omega-3 (1 kapsułka), olej kokosowy (1 łyżka), Psyllium Husk (4 lyzeczki), Resveratrol (2 kapsulki, 200 mg), magnez z wapniem (a przy okazji: cynk, wit B6), mniszek lekarski (1 łyżeczka), mieszanka ziółek polecanych na tarczycę (3 razy dziennie)
WARZYWA POZA MISKĄ: cebula, ogórki kiszone (niestety pasteryzowane), kapusta kiszona
NAPOJE: herbata czarna Keemun Mao Feng, przefiltrowana woda


TRENING INTERWALOWY - WYTRZYMAŁAM 15 MINUT INTERWAŁAMI




Trening przed posiłkiem nr 4. Ok. godzinka przerwy i.......

TRENING NA NOGI:





Ostatnio w BeachBody Insanity miałam dość dużo skakania i dzisiaj mam zakwas w lewej łydce, który czuję zwłaszcza jak schodzę/ wychodzę po schodach. Jak zwykle zakwas jednostronny...

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2013-02-25 21:08:39

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Hej, przeczytałam, że brałaś DIM i pomógł Ci na bolesne miesiączki, mogę wiedzieć w jakiej dawce i jakiego producenta?coś jeszcze stosowałaś z nim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Miałam dokładnie ten: http://www.okazje.info.pl/ud/uroda/scitec-estro-dim-100-kaps.html  SCITEC Estro-DIM , ale tańszy, bo z innego sklepu (chwilowo tam nie ma: http://sklep.atleta.pl/scitec-estro-dim-100-kaps.html). 1 kapsułkę dziennie jadłam. Zużyłam tylko jedno opakowanie. Teraz częściej jem brukselki, brokuły itp. , ale i tak miałam teraz stres, że będzie bolało, bo teraz była pierwsza miesiączka bez DIM. I było w porządku Mam nadzieję, że za miesiąc też się obejdzie bez wymiotów z bólu. Mam też małe podejrzenie, że to ten preparat miał też wpływ na zniknięcie widocznego cellulitu, ale co do tego to nie mam pewności co zadziałało. Podejrzewam, że pewnie połączenie wszystkiego: dieta + treningi + DIM (maybe) i chyba dokładnie w takiej kolejności.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Agnese, nie próbowałam z moczonymi włoskimi, ale jeśli chodzi o migdały to po zjedzeniu moczonych miałam lepsze poczucie lekkości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ot filozof
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Hera no to spoko :) Pewnie ze wszystkimi będzie tak samo Ja na razie robię sobie zupełny odwyk od orzechów, ale jak zacznę wprowadzać to tylko moczone :) :) :)

lorane ja żadnych innych suplementów na bolesne miesiączki nie miałam, tylko DIM, ale stosowałam się w tym celu do rad obliques, żeby zminimalizować wpływ złych estrogenów na mój organizm m.in. żadnych nienaturalnych kosmetyków (no może lakiery do paznokci czasem), nawet z moich ulubionych perfum zrezygnowałam (zastanawiałam się ostatnio, czy chociaż raz w tygodniu mogę używać), nie piję wody, która jest sprzedawana w plastikowych buletkach (zakupiłam filtr do wody i tylko taką piję, bo w szklanych butelkach jest za droga), nie płuczę ubrań w płynach do płukania, jak mąż ostatnio kupił dość intensywnie pachnący płyn do naczyń to staram się go nie używać praktycznie (może następnym razem kupi inny :P), staram się trzymać z daleka od wszelkiego rodzaju Domestosów itp., a jak mąż "nawali" ogromne ilości tego paskudztwa do wc to trzymam się jakiś czas z dala od łazienki...no i to o czym wspomniałam wcześniej jak najwięcej zielonych warzyw....To wszystko + DIM dało usunięcie bolesnych miesiączek.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Agnese, podziwiam Cię

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fitness/ body pump- ile razy w tyg. ?

Następny temat

Odchudzanie - proszę o rady.

WHEY premium