SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hashimotka na redukcji/ str 61półmetek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Od nadmiaru białka nic się nei stanie, a jak chcesz więcej wapnia, to sardynki jedz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Takie z puszki dobre będą? Czy sprzedają też świeże?

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
MICHA Z WCZORAJ:




INFO DO MICHY:
WARZYWA: papryka, pomidory, cebula, mix warzyw na patelnię, ogórki kiszone
NAPOJE:
3 szklanki zielonej herbaty, ok 2 litry wody mineralnej

Ogórki kiszone mogę, co nie?


TRENING:





Nie licząc rozgrzewki wytrzymałam 7 minut. Doznania jak wcześniej. Interwały były przed posiłkiem nr IV.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-11 15:36:36

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-11 15:38:26

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
MICHA Z DZISIAJ:



INFO DO MISKI:
SUPLE: Omega-3, ziółka na tarczycę, olej kokosowy
WARZYWA: ogórek kiszony, buraki, pomidory, papryka, cebula
NAPOJE: 3 szklanki zielonej herbaty, ok. 3 litry wody mineralnej niegazowanej wysokozmineralizowanej Piwniczanki


TRENING:





Właśnie wróciłam, więc kolej na posiłek nr 4 Lubię pić białko.

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-11 17:44:05

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
MICHA Z DZISIAJ




INFO DO MISKI:
WARZYWA: ogórki kiszone, pomidor, papryka, czerwone buraki
SUPLE: ziółka na tarczycę 3 x dziennie, omega-3
NAPOJE: ok. 3 litry wody mineralnej niegazowanej wysokozmineralizowanej Piwniczanki, 2 szklanki zielonej herbaty

Wczoraj miska wyglądała ładnie, ale dzisiaj jest jaka jest, bo mój mąż niespodziewanie 1) usmażył mięso 2) opanierował w sezamie Pokłóciliśmy się w sumie o to Mówi, że wydziwiam. Próbowałam modyfikować michę, ale sobie zapomniałam, że rano zamiast planowych płatków ryżowych zjadłam quinoę, bo się okazało, że ich nie ma i wszystko wzięło w łeb. Niestety zorientowałam się dopiero po 4-tym posiłku, więc niewiele mogłam zrobić. Jak nie zjadłabym 5-tego miałabym za mało białka (i tak planowany kawałek schabu zamieniłam na WPC).

TRENING:





Wykańczam karnet, więc tańce są ostatni raz.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-12 22:26:15

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-12 22:28:49

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-12 22:29:36

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
też kiedyś tak miałam, ale wtedy chyba Ruda mi powiedziała, że jak się to już zdarzyło po 4 tygodniach restrykcyjnej diety to jeden posiłek potraktuj jako cheat meal- poza tym nie ma wielkiej tragedii, przekroczyłam tylko o 100kcal i jedząc czysto, tak trzymaj!!! jak się raz zdarzy to nie ma tragedii, byle tylko nie stało się rutyną Mała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
To fajnie, że jak rzadko coś takiego się zdarza to nic się nie dzieje
W związku z cheat meal'em mam pytanie: czy mogę sobie zupełnie odpuścić na 1 dzień, bez pisania miski itp., czy mi to od razu zaszkodzi? 27 września, a raczej w najbliższy weekend po tym dniu mam rocznicę- okrągłe 9 latek z moim obecnym mężem i on ma coś zorganizować i nie chciałabym mu nic narzucać, chociaż w tym jednym dniu. Znając życie pewnie będzie chciał iść do restauracji albo coś sam zrobi, co niekoniecznie będzie super zdrowe.

MOJE WYMIARY:

Ostatnia liczba to najnowsze wymiary i....albo coś ruszyło (niestety bardziej z góry niż z dołu)...albo po prostu o tej porze miesiąca po prostu mniej ważę i mniej mam cm. Narazie się nie nakręcam, chociaż, że nie ukrywam, że nawet cm cieszy, po dłuuugim czasie bez zmian...zobaczymy, co będzie za tydzień...

WAGA 53,4 kg / 52,8 kg / 53,2 / 52,3 kg
BIUST 89 cm / 87 cm / 86 cm / 86 cm
POD BIUSTEM 76 cm / 74 cm / 78 cm / 73 cm
TALIA W NAJWĘŻYM MIEJSCU 63 cm / 64 cm / 64 cm / 62 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA 69 cm / 70 cm / 70 cm / 66 cm
OBWÓD BIODER W NAJSZERWSZYM MIEJSCU 97 cm / 97 cm / 97 cm / 96 cm
OBWÓD UDA W NAJSZERSZYM MIEJSCU 57 cm / 58 cm / 58 cm /57 cm
OBWÓD ŁYDKI W NAJSZERSZYM MIEJSCU 33,5 cm / 35 cm / 35 cm / 35 cm


DZISIAJ MIJA DOKŁADNIE MIESIĄC ŻYCIA BEZ NABIAŁU I BEZ GLUTENU ORAZ MIESIĄC ĆWICZEŃ NA SIŁOWNI, A 1,5 MIESIĄCA STARAŃ, ŻEBY DIETA MIAŁA OK. 1600 kcal, 60 g tłuszczu i 110 g białka Dalej mam tak trzymać bez zmian?

PYTANIE CO DO TRENINGU:
Robię trening z odchudzania łopatologicznego A i B i mam taką rozpiskę:
Treningi z każdego A i B:
1,2 -gi wykonujemy po 2 serie każdego ćwiczenia, po 15 powtórzeń
3,4 -ty po 2 serie 12 powtórzeń
5,6-ty 3 serie 10 powtórzeń
7,8- my 3 serie 8 powtórzeń

Dzisiaj wypada mi 7-my trening A. A zostało mi jeszcze trochę treningów, bo w sumie ma być 8 tygodni. Już do końca mam robić 3 serie po 8 powtórzeń??


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-13 15:15:13

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-13 15:47:09

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
ładne masz spadki , jestem ciekawa jak wrzucisz fotki za jakiś czas jak to będzie wyglądało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Agnese, ja caly czas robilam ten trening 3X8. Nawet pytalam Obliques czy zmieniac i ona powiedziala mi zeby trzymas caly czas ten sam

Jesli chodzi o rocznice, to zazwyczaj podczas takich okazji miski nie liczymy (bo i jak?) ale jemy czysto. Jak w jednym posilku rozklad bedzie inny niz ustalony to naprawde nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Emkaza też jestem ciekawa i mam nadzieję, ze to nie są jakieś chwilowe spadki, bo odkąd się mierzę co tydzień to po raz pierwszy nagle tak skoczyło w dół zwłaszcza w miejscach, gdzie mi się wydawało, że nie ma za bardzo z czego chudnąć. Wcześniej były cały czas wymiary z końca lipca bez większych odchyleń.

Dzięki Bunia. Już pierwszy 3 x 8 za mną Było spoko Byłam późno i było dość dużo ludzi, ale faceci są mili i mi zwalniają miejsce, jak tylko podejdę i zapytam ile serii zostało i czekają aż skończę heh. Ale i tak wolę siłkę, jak jest prawie pusto.

Wrzucam miski i trening:

MISKA Z WCZORAJ (13 WRZEŚNIA 2012)




INFO DO MISKI:
WARZYWA: papryka, buraki, pomidory, ogórek kiszony
SUPLE: Omega-3, ziółka na tarczycę, olej kokosowy
NAPOJE: 1 szklanka zielonej herbaty, ok. 3 litry wody mineralnej niegazowanej wysokozmineralizowanej Piwniczanki

WCZORAJSZY TRENING (13 WRZEŚNIA 2012)





Zumba już mnie prawie wogóle nie męczy. Jeszcze jedna i koniec karnetu i poświęcam się siłce i tylko siłce
Czytałam ostatnio dziennik jednej dziewczyny, która pomimo chudej góry miała taką jakby oponkę na brzuchu...zerknęłam na swoje zdjęcia i hmmm..wydaje mi się, że też widzę taką oponkę...a myślałam, że z góry chudnąć nie potrzebuję. A jednak też trzeba.

MISKA Z DZISIAJ (14 WRZEŚNIA 2012)


INFO DO MISKI:
WARZYWA: papryka, buraki, pomidory, warzywa na patelnię (mix)
SUPLE: Omega-3, ziółka na tarczycę, olej kokosowy
NAPOJE: 1 szklanka zielonej herbaty, ok. 2 litry wody mineralnej niegazowanej wysokozmineralizowanej Piwniczanki


PYTANKO: Czytałam ostatni, że na redukcji nie je się kukurydzy. Nie jem, ale...jem kaszkę kukurydzianą odkąd przeszłam na dietę bezglutenową. Kaszka w sumie już mi się kończy, więc zanim kupię to zapytam...kupić, czy wyrzucić z menu?

DZISIAJ TRENINGU NIE BYŁO (JUTRO RANO PLANUJĘ INTERWAŁY)




Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-14 17:56:48

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-14 17:59:32

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-09-14 18:00:05

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fitness/ body pump- ile razy w tyg. ?

Wiecej