SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardkorowo/jak to jest z tym spalaniem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Ćwiczę w domu ( drązek hantle domator)od 3,5 miesięcy, nie narzekam, nabralem 5-6 kg generalnie widac, ze przestałem siedziec calymi dniami przed komputerem i wziąłem się za siebie. Jestem szalenie zadowolony, bo wszystko ładnie rośnie i sylwetka robi się zdrowsza. Jednak brzuch... zasmiecany przez cale wakacje. Góra pod żebrami- okej, nawet widac zarys mięsni, jednak od pępka w dół...dno i dwa metry mułu. Opona jak do traktora :D Jako, że zleciało troche śniegu na łąkach, mam możliwośc biegania(no dobra wczesniej mi sie nie chciało) generalnie tydzien wygląda tak.
1.trening siłowy
2.interwały
3.trening silowy
4.interwaly
5.trening silowy
6.interwaly/takie sobie truchtanie
7.wolne
Na diecie skupię się po maturach. Na razie wyeliminowalem slodycze, nocne podzeranie, nie pamiętam jak smakuje cola. Jem często, zdrowo a mniejsze porcje, co jakies 2-3 godzinki. Tu rodzi sie kilka pytan- gdy szukalem odpowiedzi na forach dostalem tylko zawrotów glowy.
1. Interwaly robię od 2 tyg. fajnie poleciałem w pasie z cm, ale czy to dobry pomysl, aby przeplatac je z treningami siłowymi?( po nogach często daje dzien wolnego)
2. Czy budowanie masy będzie strasznie trudne(złowieszczy katabolizm ;>)? Bo na ''chlopski'' rozum to organizm ma świetny zapas energii w ''oponce'', więc dlaczego mialby zzerac mięcho?
3. Dieta nie jest stricte masowa ( jak mówiłem bedę mial do niej glowe od konca maja)więc brzuch powinien leciec, a mięsnie zawsze cos rosnąc przy sumiennym treningu. Wyplaszcze brzuch- ograniczenie biegania i miesnie rosną szybciej-dobrze rozumuje?
Mam tyle wątpliwosci po przeczytaniu wielu postów, gdzie niektórzy piszą iż zrezygnowali z 2h tygodniowo grania w piłkę zeby uchronic się od spalania mięsni...
Gdy odkryłem moc interwalów wydawalo mi się, że trening siłowy+spalanie zbędnego tluszczu taką katorgą jaką niewątpliwie są int. + jedzenie z głową to klucz do sukcesu.
Gdyby ktoś doświadczony(który przeżył podobne eksperymenty na własnej skórze, a nie nasłuchał sie szwagra)wytlumaczyl mi tak ogólnie czy dobrze mi się WYDAJE, bylbym szalenie wdzięczny.
piona.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
To nie jest "szybkie pytanie". Zarejestruj się i zadaj pytanie w odpowiednim dziale.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren 250 jelfa pomocy!

Następny temat

zdrowie

WHEY premium