SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hardgainer na masie z refluksem(dieta do oceny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Płeć

M

Cel

Masa

Waga

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

13

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Siemka
Od 5 lat mecze sie z masowaniem, refluksem. Waga u mnei dopiero przy 4000kcal zaczyna sie ledwoco ruszac
Przez co problem przy refluksie jest podwojny bo z ta choroba ciezko jest zjesc poltora worka ryzu, mieso, warzywa(kiedys nie mialem z tym problemu) - nadmiar kwasu zoladkowego kradnie miejsce :d

Co mase, to mnei mdli, ulewa mi sie, bekam, zarcie mi pdochodzi pod gardlo i od paru dni stosuje taki trik
Ze robie szejki i jest poprawa lekka, nawet odczuwam czasem lekki glod co w przypadki refluksu jest rzadkoscia

Jem tak, rano jajka z chlebem
Pozniej mam mieso+maka ryzowa100g+50g kasza blyskawiczna/50g gainera, owoc
Potem to samo, z innym owocem i wpc zamiast miesa
Na 4 posilek postaram sie cos juz przerzuc normalnego
I kolacja to twarog orzechy
W kazdym posilku mam z 13ml oliwy
Ledwo upchane 4000,ale sa.

Gotowane warzywa, mieso, ryze zawsze mi zapychaly zoladek.
Najchetniej bym 4 posilek przerobil tez na szejka z wpc.

Nei poskreca mi flakow od tej maki ryzowej?

Sex, drugs, rock&roll!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Najlepiej powinieneś sobie wykluczyć z jadłospisu produkty które Ci potęgują refluks drogą eliminacji. Potem dopiero układać pod to jadłospis, wtedy będziesz miał efekty diety poprzez polepszenie trawienia etc. To co teraz robisz to jest maskowanie problemu który może się wyolbrzymić.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli szejki Ci służą to możesz je wykorzystywać, ale też nie przesadzaj z ilością odżywekw prochu, bo to ma być uzupełnienie, a nie podstawa. Zamist mąki ryżowej próbowałeś innych lekkich źródeł np. płatki jaglane?


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2020-08-24 09:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Tak, ciezkie sa ogolnie, maja o 15g ww mniej przez co wieksza ilosc bym musial jesc.

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
15g na 100g w kontekście całego dnia to nie jest wielka różnica, dodasz gdzieś "gęściejszy" owoc np. banan i nadrobisz różnicę, a nie bazujesz już na jednym źródle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Jakie 100g? Ja jem 500g ww, ogolnie walcze by 4000kcal pomiescic

No ale kupilem jaglane do blendowania, widze ze maja 74g nie 60 hehe

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
WeglaKilo
Tak, ciezkie sa ogolnie, maja o 15g ww mniej przez co wieksza ilosc bym musial jesc.

DJ_DoDo
15g na 100g w kontekście całego dnia to nie jest wielka różnica, dodasz gdzieś "gęściejszy" owoc np. banan i nadrobisz różnicę, a nie bazujesz już na jednym źródle

chodzi o różnicę 15g na 100g produktu patrząc na cały dzień, bo nie przyjmujesz 500g węgli z samych płatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Spróbuj jeszcze skrobie kukurydzianą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
Skrobia podchodzi mi idealnie(gainer devil mass 6,66kg jest ze skrobi kukurydzianej)

Sex, drugs, rock&roll!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oliwa

Następny temat

Odchudzanie waga stoi w miejscu

WHEY premium