SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hantle + nogi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5196
Temat walkowany wiele razy, choc nie znalazlem tematu w ktorym znalazlbym odpowiedz na to pytanie.
Mam 16 lat, rosnę i dojrzewam. Chciałbym poprawić sobie wyskok. Oto moja metoda:




Rano, po poludniu i wieczorem - 20 podniesien-odpoczynek, 20 podniesien-odpoczynek i 20 podniesien-odpoczynek czyli 3x20
Hantelek ma 3KG
Przymocowywuje go do nogi za pomoca opaski elastycznej
Prosze o komentarze na temat tego sposobu, opisanie ewenetualnych uszczerbkow na zdrowiu o ile takie moga zaistniec
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Witam,

Repez skontaktuj się proszę ze mną w sprawie numerów gg - [email protected].

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20211
na wyskok taka zabawa, bo tak trzeba nawac machanie 3kg hantelkiem nic Tobie nie da

poprawi sie troche wytrzymalosc i to wszystko

...last man standing...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Jak zrobiles tego gifa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
to juz lepsze zwykle przysiady, tzn bez obiciazenia niz takie cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Rób przysaidy z hantlami a nie sie bawisz w jakies gify

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2007-08-24 10:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5196
hmm przysiady z hantlami?
trenuję siatkówkę, mam na razie 185 cm wzrostu i jeszcze rosnę.
takie przysiady z obciążeniem nie zachamują mi wzrostu? szłyszałem o tym że cos sie dzieje w kręgosłupie pod wpływem ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
A co ma 3kg hantla do wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Podlaczam sie do pytania smuk'a, jak zrobiles tego gif'a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ćwiczenie nie ma sensu , poniewarz ćwiczysz tylko jedną partie mięśni nóg - czworogłowy... powinienes jeszcze ćwiczyć dwugłowy i łydki. Dwugłowy możesz ćwiczyć poprostu odwracając sie , tak aby leżeć na brzuchu prostując i zginając nogi w kolanach... łydki , a raczej wszystkie mięśnie nóg możesz zrobić z przysiadami i półprzysiadami z jakimś obciązeniem (zaleca sie starszą siostre na barana wziąć) :) to właśnie półprzysiady z obciązeniem są podstawowym cwiczeniem siłowym poprawiającym wyskok. Aaa i jeszcze jeśli chcesz troche urosnąć , to nie radze tego właśnie ćwiczenia... Mi baaardzo zachamowało wzrost, i od czasu kiedy mamy to ćwiczenie na treningu rosnę 3x wolniej ...

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
nie przesadzaj jak idziesz do szkoly i upadnie Ci dlugopis to tez nie kucniesz po niego bo Ci szkoda kregoslupa a plecak taki ciężki?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
noo jest pewna różnica między 3kg plecakiem a 80kg sztangą... :P

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nieodpowiednia ilosc kalorii

Następny temat

ABS2 vs A6W spalanie tłuszczu ?

WHEY premium