SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hantel na dziere

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Witam chcę sobie zrobić dziarę na łydce i mam zamiar zrobić hantla tylko nie wiem za bardzo jakiego jeśli możecie to zapodajcie jakieś propozycję będę wdzięczny )))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
Bardzo podobny do tego co ja widziałem, niemal identyczny tylko tamten był bardziej z przodu, tak jakby siedział, widziałem to u jednego kolesia w Serbii i jakoś tak sobie go zapamiętałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Hmm widzę, że mówisz poważnie ale co kto lubi. Mógłbyś np. zrobić taką hantlę skręcaną a w około krążki byłyby porozrzucane. Tylko nie tak że jeden krążek masz na łydce koło hantli a drugi pod kolanem tylko bardziej przylegle. Z reszta dla mnie to dziwny pomysł

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
kiedyś widziałem kolesia co miał dziare pitt bula, który trzymał w pysku hantla, fajnie to wyglądało nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
tylko pamiętaj zeby zrobić taką sama na dwóch łydkach, bo inaczej będzie inne obciążenie i nabawisz się dysproporcji
Pit bul z hatlą w ryju może być fajny
P.S. możesz pójść do studia powiedzieć o co Ci chodzi jak chcesz mieć i oni Ci coś doradzą i zaprojektują.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będziesz żałował w przyszłości tego tatuażu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Koledzy się śmieja :D ale ja mam wyj**ane zrobie sobie hantla i ch** :D. Makaveli żyje się teraźniejszością nie przyszłością ani przeszłością . Jak by ktoś mógł to jakiś fajne zdjęcia jakiś hantli :) . Mi się wydaję że jest to fajny i orginalny pomyśł a wy jak myślicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się skończy 'mama tata dali' to będziesz żył przyszłością .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
"Mama tata nie daje " sam pracuje i sie utrzymuje wiec po co psizesz głupoty jak ch**a wiesz?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Nie spinam i nie jestem pedałem . Chodzi mi o to że po co się wypowiadasz w temacie jeśli nie masz nic niekawego do zaoferowania tylko odradzasz i wypisujesz głupoty i tworzy się zbędny spam ty jako moderator powinieneś o tym wiedzieć a wyraziłem się jasno w poście że oczekuje jakiś propozycji od forumowiczów a nie jakiś pierdół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7706
Makaveli01 od kiedy taki materialista jesteś? Skoro martwisz się o przyszłość finansową to może zacznij się kąpać na siłowni a nie w domu "za swoje"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niezdrowe jedzenia a.zdrowie

Następny temat

Ławeczka wybór/pomocy.

WHEY premium