SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HYPERDRINE OD vs. MITOTROPIN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 16 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 97
Witam wszysykich,
mam do was pytanie o to ktory spalacz bedzie lepszy. stosowalem juz obydwa jednak dawno i wole sie was zapytac. jezeli bedziecie o tyle pomocni to podajcie link gdzie przez neta moge kupic oryginal. jezeli natomiast chcecie polecic inne to prpsze to dobrze uzasadnic.

pozdrawiam ;)

always strive and prosper

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 16 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 97
nikt nic nie próbował? chlopaki noo..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11884
Siemanko :)
Ja polecam Thermo Speed Extreme w lekko ponad miesiac na dobrej diecie i na tym suplemencje zrzucilem 17kg takze polecam go jak najabardziej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26947
Leszek http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/988/szybkie-zrzucanie-wagi-czy-postepuje-wlasciwie tak na przyszlosc jak bedziesz chcial znowu w miesiac 17 kg zrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11884
Szczerze nie spodziewalem sie, ze tyle zejdzie kg ze mnie, ale tlusciutki bylem wiec mialo prawo

Zmieniony przez - LeszekWPR w dniu 2013-04-02 03:11:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki za odpowiedz. ktos jeszcze sie wypowie? :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i Sok

Następny temat

moroznik kaukaski

WPC zestaw