SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ znów aromatyzacja estradiol .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam panowie , od odstawienia letro minęło 10 dni , ale od 2 dni czuje ze sutki znów zaczynają mnie ciągnąc ,swędzić szczypać czuje ze znów e2 poszło mi do góry na letro libido 0 , teraz już jest lepiej wiadomo e2 wskoczył tylko wcześniej 1,5 roku na test 200mg 7dni nic nie było estro 60 pg i nie było objawów gino itd jak wszedłem na pct hcg po tym zaczęły sie problemy z aromatyzacja bo e2 wskoczył ponad 110pg o teraz mimo ze mam dawkę 100mg e4d mix omka zastanawiam się czy nie jest to wina mixa oraz stężenia rożnych estrów bo wcześniej miałem enan 200mg e7d ale syfiło mnie strasznie wiec dawkę postanowiłem rozbić mix na 100mg e5d a enan 100mg e4d by było stałe stężenie i teraz nie wiem czy uderzać znów do lekarza
po nolvadex lub IA jak wiemy nolva tylko zahamuje receptory e2 w piersiach itd i czy jak cały czas jestem na htz to można cały czas brać antyestrogen ? i czy jest to bezpieczne dla organizmu bo od prof slysza\lem ze nie do końca max 6-10 mcy a jak to wygląda z IA czy lekkie Ia jak symex można dobrać tak dawkę by estro nie zostało zbite np z 90 -0 a jedynie by trzymać stały poziom e2 na granicy max 50-60pg ? co w takiej sytuacji zrobić Dodam ze badania mam zrobić dopiero pod koniec miesiąca czy jak jestem na testosteronie syntetycznym jest sens robić badanie na progesteron ,shbg , oraz dhea , czy zaniżony / zawyżony progesteron może powodować problemy z estro libido wzwodzie itd


Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-09-03 20:48:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Jak byście brali letro przy dawkowaniu mixa 100mg e4d ? bo 1.25 mg letro jest do 200mg e7d , czy jeśli zapodamy testosteron co 3-4 dni to on sie kumuluje wraz z e2 czy jest na stałym poziomie tak jak ma to miejsce 200mg e7d ? czy przy długim estrze po podaniu 200mg szczyt mamy w 2-3 dniu czy jest on proporcjonalnie wydzielany metabolizowany do krwiobiegu bo nigdzie nie ma badań czy duza jest różnica miedzy częstymi dawkami ale mniejsza ilosc niz duza ilosc a zadziej (głownie libido i trądzik ) bo środowisko medyczne nie do ko\nca ma na to jasna odpowiedz.Z Góry dziękuje za odpowiedz mam nadzieje ze ktoś mi odpowie na wszystkie pytanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Wrzuc ankiete dzialu .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
1. WIEK: 30
2. WAGA: 78
3. WZROST: 180

5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8lat

8. TRENING:
9. CEL CYKLU: zdrowie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: htZ 1,5 roku 200mg entant 6mcy hcg
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: przepukliny , spastyka ,problemy neurologiczne
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):




Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-09-03 21:04:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
To zrób sobie teraz te badania . Dziwne ze przy takiej dawce ma Ci tak wywalać estro . Może sobie wkręcasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Badanie testa e2 i prl sporo by wyjasnily

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
U mnie podobnie. Przy małej dawce i tak e2 skacze i pomimo czystej michy puchne jak prosiak. Wrzuc aktualne badanie ale przypuszczam, że należymy do tej grupy szczęściarzy którym test bardzo łatwo aromatyzuje. Zauważyłem ze duzo ludzi ktorzy za dzieciaka byli pulchni ma ten sam problem. Jeśli wina nie leży po stronie prolki/progesteronu to proponuje lekką redukcję i dorzuć jakiś androgen, tab provironu dziennie u mnie wyeliminował problem a IA odpuściłem bo ze stężeniem teścia w underach to każdy wie jak jest i ciężko utrzymać estro na optymalnym poziomie a latać co chwile badać estro przy 200mg teścia underowego to jest śmiech na sali. U mnie wahania estro to zaraz pelno syfow, przy provironie nie mam tego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
flex1976 nic sobie nie wkręcam po prostu czuje ze mnie pieką sutki swędzą jak miałem e2 na 0 lu b niskie np na letro to nie czułem tego dyskomfortu , jutro będę próbował się dodzwonić do lekarza bo sam sie dziwie ze przed pct były takie same dawki i estro było niskie i nie odczuwałem tego lecz jak to jest na htz czyli w zasadzie całe życie na testosteronie czy faktycznie sermy są tak bezpieczne dla zdrowia by używać ich cały czas ? oraz czy np nolva 5mg e0d przyhamuje e2 w piersiach bo wydaje mi sie ze IA bedzie ciezko dobrac do takiej małej dawki tescia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Ogarnij exe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Panowie nie chciałbym IA bo nie da sie na nim kontrolować estro chyba ze można dobrać tak dawke exe np w dniu iniekcji by działała np 4-5 dni do kolejnego shota , w poniedziałek ide na badania zobaczymy co z tego bedzie bo zamiast IA MOZE CALY CZAS lecieć nolve ( jedyny minus nolvy jest to ze blokuje nie tylko receptory estrogenu w piersiach ale tez w mózgu gdzie o\e2 odpowiada za dopaminę itd po letro jakoś wole unikać IA chyba ze są jakieś łagodne IA do malutkiej redukcji e2 bo pomimo podwyższonego e2 libido etc ok tylko e2 czuje ze atakuje cycuchy , co do badań to kiedy najlepiej wykonań je mój prof kaze zawsze robić w 7-8 dniu lub w danym dniu co bedzie iniekcja w moim przypadku 120mg omnadrenu co 5 dni czyli np shot Poniedziałek i piątek .Kolejna sprawa czy jest sens oprócz prl ,e2 ,test robić badania na kortyzol oraz progesteron co takie badanie na htz jest nam w stanie powiedzieć co do progesteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
to niski jego poziom bedzie świadczył o wrażliwych receptorach estrogenowych tzn pomimo niewielkiego wzrostu e2 np 60-80ph e2 bedzie on odczuwalny ale czy to jest prawda ? bo u mnie skutki wysokiego e2 to tylko piekące brodawki / sutki oraz czasami ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Ja mam podobnie z aromatyzacją, biorę śmieszne dawki prolongatum, bo 200mg e5d I mimo zajadania symexu pół tabsa e2d e2 mam na poziomie ok 100% powyżej normy, tylko ze z syfami i sutka nie mam żadnego problemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + dlugi

Następny temat

pierwszy cykl - test e

WHEY premium