SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ leczenie a wątpliwości

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Na htz jestem już prawie dwa lata przez półtora roku undestor -> testosteron 50- 200mg /co 6-7 dni w 7 dniu test 650-700 ng , po 1,5 roku postaowilem sie odbloowac profesor zlecił 5000 u i pregnyl co 5 dni przez 6 tyg wynik testosteronu w 4 dniu po zaszczyku 970 ng , teraz mam dawkę 1000 ui co 2 dzień
pon -sroda- piatek ale po bdaniach jak test bedzie nisko mam 2500 co 3 dni ,
Mam pewne wątpliwości co do odczuć tzn na test enan wiecej tradziku ropnego itd wiadomo więcej dht nie wiem jakie moge miec stezenie np w 4 dni enan ale czy to moze być tak ze androgen naturalny a syntetyczny inaczej działa ? czy testostwron ten z jader jest faktycznie lepszy
Na enanie czułem większe libido , podcienienie wieksza nerowowosc ale nie wiem czy to nie bylo spowodowane probkemami ale jak zeszłem z testosteronu syntetycznego czuje sie taki wyciszony spokojniejszy itd a na hcg nie jest tak odczuwalne było na 5 tys ui na 1000 ui mniej ale twardosc członka wydaje mi sie ze jest lepsza na hcg niz enan
Nie ukrywam ze lepiej byc na hcg bo to jest lepsze naturalne i mniej mam trądziku ale mam do wyboru wrócić na enan czy byc na razie na hcg lub spróbować clomid , co do tego ze jadra niby staja sie mniej wrażliwe na hcg ale nie ma badan oficjalnych tak zapewnił mnie profesor co do jednostek 5 tys np na 7 dni to nie jest duzo , w medycynie ale co wy o tym sadzicie .Co do e2 to nie jest duzo normie pomaga w libido ,stawy , miesienie tak samo prolke nie ma sensu zbijać tak twierdzi prof co do erekcji musze sie wspomagac sildenafilem 25-40mg mimo tak duzego test itd .Czekam na wasze opinie w tej sprawie

Wyniki na enanie 7 dzien
e2 46
prolaktyna 24
test 700ng
hcg 4 dzien
e2 55
prolaktyna 24
test 970
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma podstaw żeby podważać zdanie profesora w tym zakresie, tym bardziej że na forum co najwyżej z praktyki znajdziesz kogoś a nie z większą znajomością tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
A czy lekko podwyższona prolaktyna moze powodować niższe libido itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak najbardziej może mieć wpływ na zmniejszenie libido
http://potreningu.pl/articles/1146/prolaktyna--biologiczna-rola-oraz-przyczyny-i-skutki-jej-nadmiaru

ale spowodowane może być przez również szereg innych czynników
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worki pod oczami

WHEY premium