SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ moja walka o lepsze zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Panowie konsultowałem sie z kilkoma endo oraz okulista takl samo wielu ludzi piszę w internecie ze clomid nie powoduje stałego uszczerbku wzroku tylko na czas brania ale są też przypadki ze ktoś stracił wzrok nawet - 1 Dioptri tylko nie wiem czy faktycznie można to przypisać do clomidu czy było to spowodowane innymi czynnikami lecz ja mam jaskre i wadę wzroku Krótkowzroczność ale ci którzy brali to faktycznie mogą potwierdzić ze nie powoduje uszkodzenia wzroku bo pct przeprowadzić max 3-6mcy i zobaczymy jak to będzie , druga sprawa to to ze za 2 tyg od 120mg omnadrenu 1x ed na noc 50mg clomidu ( 1-60 dni ) później jest plan by 25mg ed (60-90) badania i prawdopodobnie wjazd na trt ,Na gino zostało mi przepisane letrozol czy w takim wypadku mogę łączyć go z clomidem na pct czy to nie zaburzy odblokowania przysadki jak e2 bedzie za bardzo zbite ?
Moje pct
1-60 50MG clomid
60-90 25mg clomid
1-28 letrozol 2,5mg ed lub 1,25 mg 1-50 dni
Dodam ze w celu kontrolowania e2 na clomidzie trt lekarz zamiast symexu przepisał arimidex .


Zmieniony przez - YogiTrt w dniu 2018-05-06 13:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
o k***a, 2.5mg letro dziennie , ja bym sobie chyba w łeb strzelił tak by mnie depresja yebała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Jeśli jesteś pod kontrolą lekarza to zastosuj się do jego zaleceń.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Ja rok temu brałem letro 1-10 dni 5 mg pozniej 20 dni 2,5 mg nic takiego nie było tylko stawy i libido na 0 , Aleks a co do clomidu i wzroku co możesz powiedzieć z własnego doświadczenia , co do tego aromka to nie mam numeru do androloga a wizyta dopiero za 3-6 mcy a chirurg onkolog zalecił na gino aromka ( rok temu androlog ) .Co do\mojego pct masz jakieś wątpliwości


Zmieniony przez - YogiTrt w dniu 2018-05-07 07:54:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Ja ostatni raz clomid bralem kilka lat temu, jak jeszcze robilem PCT.
Stosowalem dawki 50 mg/dz przez 3-4 tygodnie, moj wzrok jest ok wiec zadnych skutkow ubocznych nie zaobserwowalem.

Co do twojej rozpiski (lekarza) jest ona dosc konkretna - dawki oraz dlugosc...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Dzieki za odpowiedz ale ta rozpiska pct jest moja bo lekarz kazał 100mg clomidu ed dopiero później 50 mg twierdze ze jest to za dużo w zupełności starcza 25-50 mg ed a co do letro nie bedzie sie gryzło z clomidem oraz sprężaniem zwrotnym na os hpta ? jak byś leciał letro 2,5 mg czy 1,25 bo może trosze się zmniejszy mam taka nadzieje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Letro jesli juz to 1,25 mg, poza tym letro nie wplywa na stezenia Lh, Fsh,ani na hormony tarczycy dlatego lekarz Ci je przepisal.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Witam Panowie opiszę swoje 25 dni pct
1-5 dni letro 1,25 mg pierwsze 5 dni myślałem ze umieram co najdziwniejsze skutki uboczne minęły po dawkach 2,5 mg lecz powinny boleć mnei stawy ale nic takiego nie odczułem tym bardziej w nadgarstakach bardziej odczuwałem to na symexie i e2 20-30 pg nie wiem czemu akurat tak to było
5-25 dnia 2,5 mg ed
25-30 1/4 letro e3d
w 20 dniu z letro clomid
20-100mg ed
21-? 50mg ed
Co do cloma to jest ok jaja puchną ( letro szybciej pomogło clomididowi sie bujnąć)( nie wiem lecz mam fotofobia (światłowstręt) na słońcu nie mogę otworzyć oczu byłem u okulisty potwierdził ze nie mam już zapalenie spojówek ze oczy są zdrowe ze ejst to wina prawdopodobnie cloma czy ktoś już z was tak miał , on ma okres półtrwania 5 dni jeśli zmienię dawkowanie na 25mg ed to skutki uboczne będą mniejsze czy i tak to dupa da bo i tak substancji aktywna bedzie w organizmie nie jest wtedy ważne jaka ilosc?
Co do pct to czy dawki 12,5mg 25 mg ed lub e3d da rade ? czy lepiej skombinować sobie nolve lub zakupić hcg bo jest już dostępny w aptekach.
Co do pct jak to jest z hpta jeśli naturalnie mam test pow 300 ng na clom /hcg mam powyżej 800-1200ng to czy wtedy hpta blokuje sie ponownie i nie dochodzi do odblokowania pomimo dobrego wyniku lh i fsh




Zmieniony przez - YogiTrt w dniu 2018-05-27 19:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Jeśli zmniejszysz dawke clomidu to skutki uboczne powinny byc mniej odczuwalne.
Mozesz do malej dawki clomidu dodac nolve.
HCG na tym etapie jest zbedne.
Podając clomid wywierasz dzialenie na podwzgorze ktore z kolei daje sygnal przysadce aby wydzielala FSH i wiekszej mierze LH a dodajac do tego rownoczesnie HCG dajesz sygnal dla jader aby produkowaly testa co juz czynily wczesniej pod wplywem zwiekszonego wydzielania LH.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Nieć tak panowie od 30 dni nie mam Androgenów i organizm zaczął szaleć gorączka , bóle głowy, stawów , omdlenia depresja i niechęć do życia nigdy nie wieżyłęm po opisach kolegów z forum ze tak faktycznie może być trafiłem do szpitala po prostu mózg przyzwyczaił się do duzej ilosci tescia .Clom ostawiłem na tydzień czasu by zobaczyć czy fotofobia i ból głowy i lzawienie oczu jest od niego chociaż lekarze w to wątpią dodatkowo mam krople i Clatrę nigdzie nie mogę znaleść informacji ile potrzeba czasu do całkowitego osunięcia clomidu z organizmu ? bo w egis polska nie mają takich informacji . jeśli do następnego Piątku nie przejdą mi objawy to znaczy ze nie jest to wina cloma , czy niska ilość tescia może wpływając na wzrok jak i na oko OUN ? bo androlog nie zna odpowiedzi na ten temat tak samo okulista stwierdził ze zapalenia rogówek i spojówek brak .tak samo lekarze potwierdzili moje obawy ze pct nie należy robić wiosna-lato


Zmieniony przez - YogiTrt w dniu 2018-06-02 12:50:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

7 tydzień enan i zero efektow...

Wiecej