SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST vs. tradycyjny trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Jaka jest przewaga HST nad często stosowanym treningu z podziałem grup mięśniowych na dni tygodnia? Myślałem ostatnio żeby zrobić coś ze swoim treningiem zanim Michaił zacznie cykliczność i natknąłem się na HST i spodobała mi się cała idea tego treningu. Chcę zacząć w przyszłym tygodniu, podwieszone tematy już czytałem. Dajcie mi ewentualnie jakieś wskazówki, bo trenuje już prawie dwa lata i może to coś zmienić w założeniach treningowych.
Drugie moje pytanie dotyczy wspomagania do HST, konkretnie kreatyny. Jest sens brać krete przy HST czy nie?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. HST jest JEDYNYM syetemem trenigowym nastawionym wylacznie na przyrost masy miesniowej (co nie oznacza ze na innych systemach nie urosnie masa, maja one jednak inne cele i masa jest zroglu skutkiem ubocznym nie celem :D)
2. jako taka jest optymlnym (na chwile obecna - jak to ladnie brzmi :D) treningiem dla osob szukajacych masy
3. kreatyne nalezy braz zawsze :D
jesli chchesz byc lepszym w silowni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
No to good. Ale wg założeń ciężary ustala się przed rozpoczęciem właściwego treningu. A po kretce rzecz jasna siła mocno skoczy. Co zrobić z tym fantem. Można jakoś zmodyfikować HST w tym celu? A po 2 miesiącach HST, niedaj Boże jeszcze nie będzie cykliczności to co się robi po całym makrocyklu?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wlasnie odpowiedz na drugie pytanie da tobie odpowiedz na pierwsze :D

sila na HST jest skutiem ubocznym
w pierwszym cyklu bazuj na maksach sprzed cyklu :D
po nim jesli dalej chcesz robic mase ni zostawiasz HST (po co skoro jest the best jesli chodzi o ten aspekt) ale jesli skonczyles pierwszy cykl z zapasem sily :D przesuwasz ciezar o jedno oczko do gory :D
czyli wyrzucasz pierwszy trening daje jako pierwszy drugi (z pierwszej rozpiski) a jako ostatni w drugim HST dajesz max z pierwszego +5% :D
wiem ze zagmatwalem :D:D:D:D
ale moze mod zorbi to na zasadzie tabelki :D
tak bedzie prosciej tlumaczyc :D

inaczej mowiac
zmieniasz maksy tam gdzie jestes silniejszy przez dodoanie w zaleznosci od tego na ile jestes sielniejszy 5-10% :D
moze tak prosciej :D uff :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Znalazłem takie kombinowane rozwiązanie do kretki. Skoro nic nie przeszkadza żeby zrobić 2 makrocykle HST jeden po drugim. Zarzucę kreatyne pod koniec pierwszego HST na dużych ciężarach. W ten sposób przed drugim HST przez dwa tygodnie kretka trochę wejdzie i następny HST zrobię bardziej hardkorowy, bo większa część kretki przypadnie na drugi makrocykl. Na to inne suple. Macie jakieś obiekcje?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja i obiekcje ??:D
no cos ty :D!!
tylko moze takie ze biore kreatyne nonstop :D
od 2 lat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
hmm i nadal działa kretka?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyna dziala przez caly czas :D
poczytaj wiecej w tym dziale :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Wiadomo, że działa, ale efekty chyba są relatywnie marne do tych z początkowych cyklów. Czy może nie?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sprawdz to jak Ci mądry człowiek radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2506
czyli mam rozumiec ze wpychasz kretke NON STOP ? dobre

moze ten power jest hymmm jak sie to nazywa ? "magiczna woda" ?:D

Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytłumaczcie mi ktoś wreszczie te omegi 3 i 6

Następny temat

Zielony

WHEY premium