SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- kiedy zrobić SD?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
jezeli po treningu HST mam robic 9-12 dni przerwy, to kiedy mam takie same cwiczenia to mam tą przerwe zrobic przed czy po ustaleniu maxow?

!!! Barca más que un club !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jesli masz takie same ćwiczenia to dodajesz 1 skok ciężaru
jesli zmieniasz plan i potrzebujesz wyznaczać do nich 'maksy' to robisz to przed sd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
acha... mam jeszcze jedno pytanko, jak sobie ustalilem priorytety w HST to musze cwiczyc naprzemian partiami miesni? czyli po bicku tricek itp? czy po prostu moge sobie ustalic priorytety "jak mi sie podoba" ?

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak Ci sie podoba:)
powinno sie cwiczyc napierw duze partie, pozniej male
najpierw cwiczenia zlozone pozniej izolowane /jesli takowe są/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst me

Następny temat

HST na maszynie

WHEY premium