SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST do poprawy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Witam, trenuje +/- pół roku na siłce i postanowiłem wreszcie polecieć według rozpiski. Narazie napisałem takie coś, po przeczytaniu sporej liczmy artów tutaj.

Nogi:
- przysiad ze sztangą
- wspięcia na palce

Klata:
- wyciskanie sztangi płasko
- wyciskanie sztangi skos w dół

Plecy:
- "RZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM"
- szrugsy
- martwy ciąg (?)

Bary:
- wyciskanie sztangi przed głową
- podciąganie sztangi wzdłuż tułowia

Bic:
- uginanie ramion ze sztangą

Tric:
- prostowanie ramion na wyciągu stojąc

Opcjonalnie troche brzuszków.



Czy jest sens leciec według takiej rozpiski?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5829
Nie polecam tego planu. Jest on przeladowany. Jak bedziesz robil 3 serie 5 negatynych to Ci zejdzie ze 2 godziny. Masz nie wielki staz silowy nie potrzeba Ci jak sadze koniecznie skosu na klate czy szrugsow. Izolowane na lape to tez kwestia dykusujna ja robie od 5 dopiero. Martwy ciag rob na poczatku na zmiane z przysiadami to podstawa treningu wiec warto robic w pelni sil. Potem zlozone cwiczenia po 1 pod katem kazdej pozostalej grupy.
Proponuje:
1. MC/przysiady w przerwie lydki
2. Wyciskanie na plaskiej silowe
3. Wioslo na wyciagu lub sztanga
4. Wyciskanie zolnierskie lub podciaganie silowe(high pull) na barki
5. Bic+tric dowolne od 10

wiedza to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
1. MC/przysiady w przerwie lydki
w sensie MC/przysiady co trening czy na 1 treningu?

I ja zamierzałem robić po 1 serii każdego z tych ćwiczeń, z tym zestawem to np. na klate chyba będzie trzeba 2serie tego hm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
ja nigdy lydek w przerwie nie robilem, bo pala nie strasznie wole je zrobic osobno. U gory kolega dal ze mc i przysiad na przeminienie czyli co 2 trening. Jedna seria w 15tkach<ok> w 10 tkach moga byc 2 a jezeli klata jets priorytetem daj odrazu 2

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Dzięki, klata to priorytet bo ledwo da się ją od żeber odróżnić.
No to jeszcze 2 pytania:
- MC na prostych nogach czy 'normalny'?
- przeczytałem, że przerwy nie są konieczne, to jak z tymi przerwami, ile powinny trwać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5829
Martwy oczywiscie normalny forma dowolna ja polecam nogi na szerokosc barkow zeby poruszyc jak najwiecej masy miesniowej. Przerwy do uspokojenia pracy serca. Trening ma byc krotki ale przed kolejna seria musisz odpoczac nie cwiczysz tu wytrzymalosci. Zobaczysz na 5 neg ze daja w kosc i trzeba te 1.5 min odczekac co najmniej. Na 15 przerwy krotkie bo nie ma po czym odpoczywac.

wiedza to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
oki dzieki, a jeszcze 1 pytanie, serie maja byc 15-1 10-2 5-3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5829
Tak. W razie peiorytetu 15- 2, 10- (2 lub 3), 5- (3 lub 4).

wiedza to podstawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa,siła

Następny temat

Zaczynam od nowa po 4 latach proszę o wskazówkę

WHEY premium