SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST a regeneracja ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4188
Witam https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] mam zamiar zaczac HST - spodobal mi sie ten program cwiczen i przeczytalem juz wszystkie linki zamieszczone w tym poscie http://www.sfd.pl/temat154847/ Moje pytanie - trenuje amatorsko siatkowke napisze jak to wyglada w poniedzialek od 19 do 20.30 mam 1 trening rozgrzewka no i godzine gry 2 trening mam w srode czyli sks na ktorym gramy w siatke (godz 15-16.30) a pozniej w ten sam dzien o godz 19. 1 krotki 2 setowy mecz. i teraz moje pytanie brzmi jak z ta regeneracja?? jak byscie mi radzili rozlozyc trening w czasie?, zabieram sie do ulozenia go i nie dlugo dam go wam do korekty co mi powiecie o tej regeneracji ? czy dopiero jak wrzuce plan to okreslicie?? z gory dzieki za odp. mam jeszcze pare pytan ale to dam z planem odrazu pozdro mam zamiar zaczac HST - spodobal mi sie ten program cwiczen i przeczytalem juz wszystkie linki zamieszczone w tym poscie http://www.sfd.pl/temat154847/ Moje pytanie - trenuje amatorsko siatkowke napisze jak to wyglada w poniedzialek od 19 do 20.30 mam 1 trening rozgrzewka no i godzine gry 2 trening mam w srode czyli sks na ktorym gramy w siatke (godz 15-16.30) a pozniej w ten sam dzien o godz 19. 1 krotki 2 setowy mecz. i teraz moje pytanie brzmi jak z ta regeneracja?? jak byscie mi radzili rozlozyc trening w czasie?, zabieram sie do ulozenia go i nie dlugo dam go wam do korekty co mi powiecie o tej regeneracji ? czy dopiero jak wrzuce plan to okreslicie?? z gory dzieki za odp. mam jeszcze pare pytan ale to dam z planem odrazu pozdro mam zamiar zaczac HST - spodobal mi sie ten program cwiczen i przeczytalem juz wszystkie linki zamieszczone w tym poscie http://www.sfd.pl/temat154847/ Moje pytanie - trenuje amatorsko siatkowke napisze jak to wyglada w poniedzialek od 19 do 20.30 mam 1 trening rozgrzewka no i godzine gry 2 trening mam w srode czyli sks na ktorym gramy w siatke (godz 15-16.30) a pozniej w ten sam dzien o godz 19. 1 krotki 2 setowy mecz. i teraz moje pytanie brzmi jak z ta regeneracja?? jak byscie mi radzili rozlozyc trening w czasie?, zabieram sie do ulozenia go i nie dlugo dam go wam do korekty co mi powiecie o tej regeneracji ? czy dopiero jak wrzuce plan to okreslicie?? z gory dzieki za odp. mam jeszcze pare pytan ale to dam z planem odrazu pozdro [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

hrrrrrr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24019
ja takze trenuje siatke amatorsko, 2 razy w tyg po 1.5h i w niczym mi to nie przeszkadza, regeneracja hmm, nawet mi to pomaga a w sumie bo czasami jestem caly obolaly po silce (zakwasy) a na siatce na 2 dzien je ladnie rozciagne i wszystko gra
pozdro... oczywiscie siatka ogranicza rpzyrost masy, ale to chyba wiesz

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4559 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42829
mozesz włączyc HST, ale wszystkie trneingi uwzglednij z diecie
uwazaj na przetrenowanie, jak zaczniesz odczuwac ze cos nie dobrego sie dzieje to zwolnij tempo

wydaje mi sie ze mosze zaczac tak"
pon HST, siatka
wt- wolne
sr- siatka
czw- hst (traktuj jako poczatek tygodnia treningowego dla HST)
pt- wolne
sb- hst
nd- wolne

oczywiscie mozesz spróbowac zaczac od innego ułożenia dni treningowych, ale ja prpoponuje zaczac tak

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4188
Ok dzieki chłopaki zabieram sie teraz za plan na dniach wzuce do korekty ale sogi i tak beda

hrrrrrr

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC HST

Następny temat