SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST 4 mikrocykl (negatywy)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5378
Witam!
Od poniedzialku zaczynam faze negatywow i juz za bardzo nie wiem jak to robic...
Ja rozumiem to tak:
-tam gdzie to mozliwe (klatka, barki) robie 2 powtorzenia sam, przy nastepnych 3 pomaga mi partner
-tam gdzie ww opcja jest niemozliwa robie tak ze dziele serie na 2 mniejsze (np. 3pow + 2pow)

w obu przypadkach dokladam po 5% d maxow z piatek i cale 2 tygodnie jade tym samym ciezarem.

Czy o to w tym chodzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie tak ze musisz dodawac po 5%maxymalnego ciezaru co trening. co trening lub ewentualnie co drugi trening dokladasz ciezar zeby byla stala progreesja ale to nie musi byc 5% bo np nie masz ciezaru o wadze np. 3,324kg(jeli wyjdzie ze to 5% z jakiegos twojego maxa) dokladasz poprostu maly lub wioekszy ciezar i tyle. a co do negatywow to wykonujesz w jednej serii 5 powtorzen i wykonujesz np 3 powtorzenia sam i albo przy piatym ktos tobie pomaga albo odkladasz i potem wykonujesz pozostale 2. chodzi o to ze zakladajac ze robisz 2 serie cwiczenia po 5 powtorzen to wychodzi ze wykonujesz lacznie 10 powtorzen i miozesz sobie to rozbic np na 4 serie po 3, 3, 2, 2 powtorzenia w danej serii lub 3, 2, 2, 2, 1 - poprostu musisz wynonac dana ilosc powtorzen.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla futbolistów - siła

Następny temat

FBW 15 - 10 - 5 [A & B]

Wiecej