SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMBolon + Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
Rozmawiałem z instruktorem na siłowni na temat właśnie jakichś supli no i efekt był taki że doradził żebym kupił sobie HMBolon Olimpu i do tego białko z dodatkiem kazeinianu wapnia i pił je raz na wieczór i tak przez 3 miesiące wiem. Co do tego białka to raz na wieczór ponieważ jakbym miał normalnie pić to bym finansowo nie wyrobił dlatego powiedział że taka jedna porcja się przyda. Ale tak się zastanawiam ponieważ z kasą jakoś super nie jest to czy opłaca się sam HMBonol mam na myśli tego NX ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
moim skromnym zdaniem HMBolon przereklamowany jak każde HMB które nic nie daje tylko pustą kieszeń...a jeśli chodzi o białko to w ogóle nie musisz kupywać jeśli masz dobrze ułożona diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
a jak dla mnie HMB dobry supl. trzeba tylko stosowac dlugi czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
To znaczy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
cel?
staż?

jak mamy doradzic bez podstawowych wiadomosci?

wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
WIEK: 18
WAGA: 85 kg
WZROST: 185 cm
STAZ NA SILOWNI: trochę ponad rok
CEL SUPLEMENTACJI: co do celu to może powiem tak spalić brzuch i nabrać rzeźby...
DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: brak
Czy masz dietę?
Nie
Kwota do przeznaczenia: 100-150 zł

No i tak to mniej więcej wygląda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
no to szkoda kasy wywalac... pozniej sie robia zle opinie na temat hmb... wez sie dobrze za miche najpierw... a pozniej kup sobie jakies mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec cm3

Następny temat

białko

WHEY premium