SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB z białkiem po treningu?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W sumie to z tych podstawowych (w tym kontekście) innych zmiennych to diety tak bardzo precyzyjnie wyliczonej nie mam, raczej myślę w kategoriach zdrowego i przyjemnego sposobu odżywiania się.

heheh
jakze czesto niestety przyjemne i zdrowe leza po przeciwnych stronach hehe :D

Trening mam oparty na podstawowych teoretycznych założeniach treningu HST (Wielkie dzięki za dział Alternatywna Droga :) ).

ciesze sie bardzo ze po latach ktos ciagle korzysta z tego dorobku
z drugiej strony niewiele sie mocno zmienilo
raczej ew wymagaloby uzupelnienia lub dopowiedzenia :D

Wobec tego dziwne byłoby jakbym suplementacją jakoś bardzo się przejmował i ją traktował z bardzo dużą precyzją.

potrakatuj ja z rowna uwaga jak diete i trening
niestety z drugiej strony rowniez wyniki nie beda na 100%
ale to juz jak sie domyslasz wiesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Biniu, ćwiczę rekreacyjnie. Efekty to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. A takie wymierne, pod kątem pracy nad sylwetką też są. Początkującym podobno przychodzą łatwo. Zresztą czytałem, że HMB sprawdza się gdy mięśnie muszą się adaptować do nowych ćwiczeń, że nie działa na wysportowane osoby. Ja jestem początkującym.

A na HMB skusiłem się jak się odchudzałem. Potem trafiłem na to forum i poczytałem wiele najróżniejszych opinii o HMB. Cóż, mi jest trudno oszacować jego działanie i skuteczność, tyle zmiennych :D Z efektów odchudzania i ćwiczeń jestem zadowolony. W sumie to zrzucenie brzucha potraktowałem jako początek pracy nad własną sylwetką.

Odżywianie i trening traktuję z bardo duża uwagą. Z tym, że podchodzę bardziej od strony wyczucia niż wyliczenia kalorii, czy maksymalnych osiągnięć siłowych itp. Jak na razie na moim poziomie zaawansowania wystarcza mi to. Z czasem może bardziej precyzyjnie do tego podejdę. Opracuję precyzyjnie dietę, trening i suplementacje. Zapewne najpierw podejdę precyzyjniej do treningu gdyż uważam, że jak się ćwiczy to trening jest podstawą. Więc nawet jeżeli obecnie nie wykorzystuję potencjału treningu HST w całości to i tak z przyjemnością zapoznałbym sie z jakimiś nowinkami w tej kwestii. chociażby na przyszłość :)

Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rosnij zdrowo i ew staraj sie czytac moje wypociny co pewien czas - przemycam tam swoje zdanie rowniez i w kwestiach treningu - choc jak pisalem niewiele sie zmienilo od 'czasow' HST
raczej doszifowalo i to dla bardziej zaawansowanych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
dziękuję, będę starał się czytać :) zresztą przed zarejestrowaniem się na forum też trochę czytałem i chociaż trudno mi teraz odnosić się do konkretnych wypowiedzi (masz bardzo podobny avatarek do Kanarka) to ogólnie wrażenie odniosłem bardzo dobre.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kanar ma czarny
a roznimy sie niezbyt znaczaco w wypowiedziach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
No i jeszcze Grasik jest z podobnym avatarkiem... ogólnie to byłem pod wrażeniem waszych wypowiedzi, wiedzy. No i podejście na tyle na ile poznałem też mi się podobało.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, także osoby o innych avatarkach z Waszej ekipy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bo w trojke tworzymy ARG :D stad podobne avatary :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
ARG ... Alcohol Research Group ?? ;)

Poszukałem lepiej i znalazłem. Ciekawy projekt Zbyszku :) Gratuluję.

To można spotęgować działanie kreatyny o 700 % ?? Warto to robić już przy pierwszym cyklu kreatynowym ?? Myślę, ze może za pół roku zdecyduje się na suplementacje kreatyną. Nie za wcześnie ??

Pozdrawiam
Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ARG ... Alcohol Research Group ?? ;)

tak tez z tego lalismy
choc kanar to chyba ma jakies powiazania i z ta grupa

Poszukałem lepiej i znalazłem. Ciekawy projekt Zbyszku :) Gratuluję.

zeby jeszcze bylo wiecej czasu ...

To można spotęgować działanie kreatyny o 700 % ?? Warto to robić już przy pierwszym cyklu kreatynowym ?? Myślę, ze może za pół roku zdecyduje się na suplementacje kreatyną. Nie za wcześnie ??

cos na ten temat bedzie, bedzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
to w takim razie poczekam jeszcze z kreatyną.

Wstrzymuję się nawet z odżywką białkowa zawierającą w składzie kreatynę buforowaną. Więc to w zasadzie booster jak to się bardziej fachowo określa. Przeoczyłem to kupując. Kierowałem się chyba bardziej tym, że mieli smak toffi. To tak w kwestii różnorodności diety, a w zasadzie różnorodności smakowej suplementacji odżywkami proteinowymi.

A jak to jest z tą kreatyną buforowaną ?? Lepiej najpierw zwykły monohydrat, czy właśnie taki booster ??

Pozdrawiam serdecznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pkt

Następny temat

właściwe dawkowanie ?? hmb/kreatyna itd.

Wiecej