SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB i Masa ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Obecnie jestem w trakcie diety na masę;] Jedyny problem jest taki,że poprzez swoje nie zdrowe odżywianie wyhodowałem troszkę zbyt duży brzuch;/ W obecnej diecie mam mono,carbo,gainera! Czy warto zakupić HMB po to żeby szybciej pozbyć się zbędnego tłuszczu??:D Nie wiem czy zastosowanie tego suplementu nie jest związane z częściowym zahamowaniem wzrostu masy? Na siłce zawsze robię sporo brzuchów,ale same one pewnie nie pomogą w szybkim pozbyciu się problemu....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3166
Tłuszcz nie spala się miejscowo, a HMB odpuść, dołóż do treningu aeroby.

"co wypijesz to wypocisz, co Cię nie zabije to Cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
tylko jest problem bo ja jestem ekto! Z tego co czytałem nie powinienem się przemęczać nigdzie poza siłownią tzn bez bieżni itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ekto i brzuch wyhodowałeś?:P
no to ładnie :>
nie możesz się przemęczać, w trakcie nabijania masy - bo wtedy nigdy jej nie zdobędziesz, ale jak chcesz stracić, to musisz aeroby dołożyć.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3166
Bądź madry i pomóż jak zgubic fat bez wysiłku. Zastanów sie co dokładnie chcesz

"co wypijesz to wypocisz, co Cię nie zabije to Cię wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowana Ostrowia

Następny temat

oslabione nogi

WHEY premium